Творча майстерня «Час вийти за рамки» – LvBS запрошує на HR Friday

2 жовтня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на творчу майстерню «Час вийти за рамки» з київським плейбек-театром «Люди».

Зареєструватись на HR Friday


Світ навколо нас швидко змінюється, стає гнучким, відкритим та несподіваним. Ці зовнішні зміни потребують і внутрішніх трансформацій. Традиційне бізнес середовище не встигає за змінами, все ще опираючись на контроль, послідовність, передбачуваність, тоді як особливо цінними стають спонтанність, відкриття та інновації.  

Сучасні тренди закликають нас бути креативними, виходити за рамки, дивувати клієнтів нестандартними рішеннями і підходами. Але ж творити – це занурюватися в емоційну сферу, а бізнес, як вважають, річ практична та раціональна. Чи є місце для творчості в роботі юриста, продавця або менеджера з персоналу? Чи можливо поєднати креативність з рутиною офісної роботи, дедлайнами і звітами?

Під час творчої майстерні учасники:

- відкриватимуть у собі творчий потенціал за допомогою театральних технік, імпровізуючи та взаємодіючи; 
- вчитимуться поводитися спонтанно та природно, зважати на свою емоційність як основне джерело життєвих сил, що допомагають нам трансформуватися.

Час проведення – 2 жовтня, 16:00-18:00
Після завершення заходу – нетворкінг

Місце проведення – Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька 2а, цоколь (0 поверх)

На кафе-семінар запрошуємо:

  • фахівців у сфері HR, які перебувають на старті своєї кар’єри, і прагнуть розвивати власні компетенції
  • досвідчених менеджерів і директорів з управління персоналом

Візьміть з собою, будь ласка, предмет одягу/аксесуар, що нагадує вам про якісь незвичайні події у вашому житті, а також бажано бути у зручному для імпровізацій одязі.

Кількість місць обмежена.

Як стати учасником?

1. Заповнити реєстраційну форму
2. Отримати підтвердження реєстрації
3. Оплатити участь у заході

Ціна:
У випадку попередньої реєстрації – 200 грн.*
У випадку реєстрації у день події − 250 грн.*
* - вартість вказана без ПДВ

Для учасників програми MA in HROD участь безкоштовна.

Контактна особа:
Ірина Лепська
ilepska@lvbs.com.ua
+38-032-2409959
+38-098-3503556

Довідка

Плейбек театр (від англ. PlayBack) – театр, де глядачі розповідають свої історії, а актори їх спонтанно програють на сцені так, як вони зрозуміли та почули їх тут і зараз. Технології театру імпровізації продемонстрували високу ефективність у рішенні бізнес-задач. Плейбек театр у бізнесі – це театр ваших історій, історій вашої компанії, команди та взаємодії між співробітниками. Актори театру «Люди» – це досвідчені фахівці з управління персоналом, консультанти і HR-директори провідних компаній.