Майстер-клас «Startup planning: How to Get €1 million from Bill and Melinda Gates» з Томом Гілбом

MS in Technology Management (LvBS) запрошує вас на майстер-клас «Startup planning: How to Get €1 million from Bill and Melinda Gates» з Томом Гілбом

Майстер-клас відбудеться: 05 жовтня о 18.00 
у Львівській бізнес-школі УКУ (вул. Козельницька 2а).

Реєстрація на подію за посиланням. (кількість мість обмежена)
Ціна:
350 грн. (у вартість включена кава-пауза).
Для учасників програми MS in Technology Management: безкоштовно
Для учаників програми MS in Innovations and Entrepreneurship: знижка 10%

Робоча мова заходу: англійська

На майстер-класі ви дізнаєтесь про:

1. Кейс стартапу LooWatt.com 
2. Приклади успішного планування стартапів за методикою Startups Planning.
3. Як правильно поставити цілі для запуску стартапу, так щоб вони були цікавими для фінансистів і зрозумілими для ваших співробітників і бізнес-партнерів.
4. Про критичне оцінювання зацікавленими сторонами цілей стартапу та їх якісної оцінки.
5. Як оцінити альтернативи і ризики стратегії запуску, і як їх виміряти кількісно та в декількох одночасних вимірах відразу.
6. Метод розкладання великих стратегій на невеликі пріоритетні.
7. Управління розвитком вашого продуктового стартапу, використовуючи еволюційну Agile-методологію: як отримати швидкі вимірювані результати, і зворотний зв'язок від тестування продукту.

Про експерта

Том Гілб народився в Пасадені в 1940 році.  У 1956 році він переїхав до Лондона, а в 1958 році – емігрував у Норвегію, де 5 років працював на компанію IBM і де зараз живе і працює, коли не подорожує.
Основна частина його професійного досвіду пов’язана зі сферою програмної інженерії, але з 1983 року він також займається проблемами корпоративного управління на рівні топ-менеджменту, а з 1988 року – побудовою великомасштабних систем (авіація, телекомунікації та електроніка).
Том Гілб є незалежним викладачем, консультантом і письменником. Він опублікував дев’ять книг, серед яких книга «Метрики програмного забезпечення» (Software Metrics, 1976), яка ввела цей термін і стала основою для створення моделей  IBM CMM/SEI і CMM/CMMI 4-го рівня. БільшеКонтактна особа:
Михайло Думанський
+38 (098) 350 35 56
mdumanskyi@lvbs.com.ua