Семінар-практикум «Персональні фінанси»

Навчальна програма із Михайлом Колісником, управляючим партнером фірми «Finart Smart Solutions», викладачем курсів фінансового, інвестиційного менеджменту, управлінського та фінансового обліку, спрямовна допомогти учасникам приймати правильні, зважені рішення у сфері персональних фінансів, навчити їх управляти своїми витратами, здійснювати розумне інвестування, враховувати рівень можливих ризиків та уникати фінансових помилок.

Жоден працівник не в змозі приймати виважені корпоративні рішення, маючи труднощі у роботі з персональними фінансами. Саме тому знайомство з даним курсом повинне бути обов’язковим попереднім кроком на шляху до опанування діяльності із фінансами корпоративними.

Основною метою семінару-тренінгу є надання учасникам розуміння напрацьованих на практиці правильних рішень у персональних фінансах, у галузі укладання персонального бюджету, розподілу коштів на споживання й інвестування, напрямки інвестування, правильне визначення банку, страхової компанії, інвестиційного фонду для співпраці.

Тривалість програми - 26-27 листопада 2015 року

Вартість: 6000 гривень

Зареєструватись на навчання

Контактна особа:
Лідія Маковська lmakowska@lvbs.com.ua ,+38 032 240 99 58, +38 067 673 18 76