Львівська бізнес-школа виступить партнером Форуму «Наука. Бізнес. Інновації-2015»

Форум «Наука. Бізнес. Інновації» – це платформа для обміну ідеями та співпраці між українськими науковцями й винахідниками та представниками бізнесу й інвесторами, зацікавленими у розвитку економіки на основі знань. Ми прагнемо зруйнувати міф про застарілість та нецікавість української науки та її продуктів для України і світу. Українські вчені здатні працювати на найвищому рівні і готові долучитися до розвитку сучасної української економіки. Ключовим заходом на Форумі буде дводенна презентація розробок та ідей учених і винахідників. Виступам на Форумі передуватиме суворий відбір найкращих проектів нашими експертами – визнаними фахівцями як у профільних галузях науки і техніки, так і підприємництві та захисті інтелектуальної власності.

 Для кого

  • -        Для науковців з університетів, Академії Наук та незалежних організацій;
  • -        Для винахідників;
  • -        Для представників бізнесу та інвесторів, які зацікавлені у співпраці у сфері винаходів та нових наукових розробок.

 Важливою подією Форуму буде можливість постійного спілкування з інвесторами і менторами для всіх учасників, навіть якщо вони не зареєструвались на конкурс стартапів або не вийшли в його фінал. 24 жовтня на території проведення Форуму діятиме відкритий простір, де у невимушеній атмосфері можна буде обговорити нові ідеї та способи їх реалізації з визнаними фахівцями та бізнесменами у галузі наукоємних технологій. Крім того, на Форумі очікуються короткі доповіді та лекції науковців, проекти яких стали успішними, менторів та підприємців у сфері інновацій.

Контактні особи:
Герасимчук Дмитро
+380 68 376 80 93
dmitriy.gerasimchuk@gmail.com

Олександр Скороход

+380 97 820 9004

fiwinner@ukr.net


Деталі на веб-сторінці організаторів