Форум з питань бренду роботодавця та залученості

У Києві вчетверте пройде Форум  з питань бренду роботодавця та залученості - KEBEF 2015

Запрошуємо Вас відвідати четвертий Форумз питань бренду роботодавця та залученості - KEBEF 2015, що відбудеться 26-27 листопада 2015 у креативному просторі DEC Place. Форум традиційно об’єднає на одному майданчику українських та закордонних фахівців – лідерів та професіоналів у своїх галузях, експертів у сфері побудови бренду роботодавця, маркетингу, внутрішніх та зовнішніх комунікацій, а також відомих політичних та громадських діячів. 

KEBEF 2015 – це 2 дні надихаючих сесій різних форматів: дискусій та практичних семінарів, спілкування з лідерами бізнесу і влади, презентацій кращих практик у сфері HR, неформальне спілкування з колегами, та головне - це творення нових смислів у процесі взаємодії з кращими фахівцями.  

Серед стратегічних тем, які обговорюватимуться під час KEBEF 2015:
- Народження нації. Як зробити Україну конкурентною на міжнародному ринку талантів?
- Дилеми бізнесу. Як зберегти та розвивати бренд роботодавця у період трансформацій та падіння ринку?
- Розкриття талантів. Пошук нових смислів і зміна парадигми мислення.

Відповіді на ці та багато інших запитань будуть намагатися знайти keynoyte спікери Джон Інгам (Strategic Human Capital management) та Авіад Фрідман (Most Properties), а також Оксана Семенюк (Mondelēz International), Дмитро Шимків (заступника Глави Адміністрації Президента України), Володимир Лавренчук (Raiffeisen Bank Aval), Рената Чучмай (SoftServe), Олена Кошарна (Horizon Capital), Erez Eshel (Міністерство освіти Ізраїлю), Влад Троїцький (Театр «Дах»), Валерій Пекар (Нова країна) та ін.

Більше деталей про Форум, програму та спікерів Ви можете дізнатися на сайті події -kebef.com

Організатор KEBEF 2015PRP в Україні, співорганізатор – Монделіс УкраїнатаWestern NIS Enterprise Fund. Партнери Форуму – портал rabota.uaтакомпанія EY,громадянська платформа Нова Країна виступила партнером сесії “World Café”. Генеральний новинний партнер – Інтерфакс-Україна, інформаційні партнери - ACC, KMBS, LvBS,KSE, Platfor.ma, Ideas First.