Зустріч Спільноти LvBS «Організаційний розвиток (OD) та соціо-економічний підхід в менеджменті (SEAM), поєднання заради ефективності»

Львівська бізнес-школа УКУ з приємністю запрошує учасників Спільноти LvBS 30 жовтня на майстер-клас з Андрієм Рождественським.

- Організаційний розвиток як дисципліна
- Чому організаційний розвиток, який не стосується сфери HR-стратегії, оперує, перш за все, людським потенціалом, коли мова йде про підвищення ефективності організації?
- Як такі відомі HR’ам поняття, як залученність та згуртованість персоналу, розкриваюся у призмі організаційного розвитку та впливають на організацію?
- Які є шляхи підвищення організаційної ефективності та зменшення витрат?

Про все це Ви дізнаєтесь під час майстер класу «Організаційний розвиток (OD) та соціо-економічний підхід в менеджменті (SEAM), поєднання заради ефективності».

Дата проведення: 30 жовтня

З питань реєстрації та умов участі у Спільноті LvBS звертатися до Анастасії Гірняк: 
ahirnyak@lvbs.com.ua 

Інформація про доповідача

Андрій Рождественський

Викладач Львівської бізнес-школи УКУ, керуючий партнер консалтингової компанії «AR consulting», бізнес-консультант, психолог

Працював профайлер-аналітиком в ізраїльській службі безпеки, займався контр-терористичною діяльністю, в т.ч. побудовою спеціальних комунікацій та переговорів. Пізніше став HR-партнером роздрібного бізнесу в АТ «Ощадбанк», де вперше довелося адаптувати західні HR інструменти до реалій державного підприємства. Брав участь у створенні концепції розвитку банку (в частині управління персоналом) та інших корпоративних концепцій та стратегій банку. Зі своєю командою «з нуля» побудував систему бізнес-тренінгового навчання для 35 000 співробітників.

Допомагає організаціям, які займаються допомогою онкохворим дітям, реабілітацією алко- та наркозалежних. Учасник руху «Зміни Україну – почни з себе». Організував проект «Еверест 2025». Здобув вищу освіту в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова за спеціалізацією психологія. Навчався в аспірантурі Київського інституту психології ім. Г.  Костюка, захистив кандидатську дисертацію. Успішно закіничв школу HR директорів Анни Власової.