Львівська бізнес-школа виступить партнером хакатону Garage48

Всесвітньо відомий Hackathon Garage48 знову відбудеться у Львові!

Чи мріяли ви стати частиною історії глобального успіху, що походить з України? Хакатон серії Garage48 повертається до Львова вдруге разом із топ-засновниками стартапів та менторами, для того щоб допомогти вам у перетворенні ваші ідеї в працюючий прототип протягом 48 годин!
Garage48 це подія, на якій впродовж вихідних учасники інтенсивно працюють над розробкою нових веб- та мобільних додатків і запуску цих нових стартапів у життя.

Для кого: Розробники, маркетологи, дизайнери, пристрасні фантазери Якщо так, приєднатися до кінцевої запуску подія у Львові!
Час та місце: 6-8 листопада 2015 в центрі розробки компанії «N-IX». (вул. Стороженка, 32)
Вартість: 15 євро.
Для спільноти LvBS діє знижка за промо-кодом: lvbs1

Garage48 - перша у своєму роді подія у країнах, що швидко розвиваються технологічно: Україна, Білорусь, Латвія, Гана, Уганда, Кенія та інші. Організатори очікуюють більше 100 осіб, які працюватимуть над божевільними ідеями і в той же час весело проведуть час впродовж розробки. Команди, які сформуються на місці та прагнуть реалізувати свої ідеї, матимуть 48 годин від представлення ідеї в п'ятницю ввечері і до розробки робочого прототипу. Енергія активної спільноти, першокласні ментори і правило «ніяких PowerPoint презентацій» дозволяє кожній команді досягти мети.

За підтримки «Фонду розвитку Співробітництва Естонії» запрошено досвідчених естонських засновників стартапів в якості менторів, з метою допомогти учасникам у створенні успішного стартапу та подальшого перетворення України на світового центру створення стартапів! 
Додаткова інформація на сторінці організатора за посиланням

Контактна особа:
Karin Rand
+372 5664 1145
info@garage48.org