«What is a right way learning from failures», – майстер-клас Шони Тонкін

Львівська бізнес-школа УКУ у рамках зустрічей у Лабораторії ідей запрошує на відкритий майстер-клас з Шоною Тонкін, освітнім директор Тихоокеанського музею авіації у Перл-Харбор, у минулому – виконавчим директором міжнародних програм та ініціатив у Regent University. Тема зустрічі – «Learning on failures: what is a right way learning from failures, effective reflections, managerial learning techniques».

Зареєструватись на зустріч  

Час зустрічі: 28 жовтня, 18:00-19:30
Місце проведення: Лабораторія ідей LvBS, ауд. 311, вул. Козельницька 2а.

Зустріч відбуватиметься англійською мовою, без перекладу.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації. Щоб зареєструватись на зустріч заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

«Failure is something that everyone wants to avoid, and nobody wants to admit. However, there's a strong connection between failure and success. By examining this connection, and identifying key strategies for overcoming and learning from failure, we develop habits and frameworks for success. Join us as we consider this topic and discuss how to use failures for professional and personal growth», – Shauna Tonkin.

Контактна особа Вероніка Саврук,
media@lvbs.com.ua, +38 67 67 56 608

Шона Тонкін (Гаваї) освітній директор Тихоокеанського музею авіації у Перл-Харбор, у минулому – виконавчий директор міжнародних програм та ініціатив у Regent University. Шона викладає у Львівській бізнес-школі УКУ за програмою академічного обміну ім. Фулбрайт.

Шона працювала викладачем і адміністратором у Regent University з 1994 року. Вона допомогла тут створити центр для викладання і навчання, з 1998 до 2004 займала посаду виконавчого директора. У цій ролі, вона вперше застосувала спільний підхід до розробки навчальних програм, які були прийняті у всьому університеті, для вироблення інноваційних освітніх програм на території кампусу і онлайн-налаштування. Д-р Тонкін створила ряд програм розвитку факультету і дорадницькі програми з питань викладання і навчання у світовій економіці.

Дослідження д-р Тонкін стосуються теми лідерства, викладання, навчання, міжнародної освіти. Вона викладає курси з лідерства, розробки навчальних програм і викладання, навчання та поліпшення як традиційних, так і онлайн-курсів. Шона Тонкін регулярно висвітлює  ці питання для національної та міжнародної аудиторії. Доктор Тонкін здобула Ed.S. і Ph.D. у сфері освітнє лідерство у Коледжі Вільяма і Мері.