Курс «Кількісні фінанси та ризик-аналітика»

27 – 29 листопада 2015 Програма з комп’ютерних наук Українського католицького університету (CS@UCU) у співпраці з Львівською бізнес-школою УКУ (LvBS) та компанією IBM запрошує на курс старшого наукового співробітника компанії IBM Canada, професора Університету Торонто та Програми з комп’ютерних наук УКУ (CS@UCU), Олександра Романка.

Цей курс буде корисним інвестиційним аналітикам, банківським аналітикам, ІТ фахівцям, які працюють в галузі фінансів або хочуть перекваліфікуватися з іншої галузі розробок, а також працівникам банківської сфери, страхових компаній та НБУ, які хочуть більше дізнатися про фінансове- і ризик-моделювання.
Курс триватиме 3 дні, під час якого учасники пройдуть практичний курс по аналітиці даних, ризик-аналітиці та ризик-менеджменту. Після закінчення курсу ви зможете використати набуті знання та навички в прикладних задачах бізнес-аналітики, що відноситься до інвестиційних фінансів та ризик-менеджменту.
Після участі в семінарі Ви отримаєте сертифікат від IBM та CS@UCU.

Програма курсу:

  • Intoduction to data analysis in Python;
  • Review of basic statistics, linear algrebra, matrix computations;
  • Portfolio selection and optimization;
  • Risk analytics and quantitative risk management;
  • Asset pricing.

Олександр Романко - старший науковий співробітник у компанії IBM Canada, професор за сумісництвом у Університеті Торонто, Канада. Автор більш ніж 10 статей у міжнародних наукових журналах і розділів у декількох книгах. Олександр активно співпрацює з університетами України і є засновником Кластера інформаційних технологій міста Суми. Олександр отримав докторську і магістерську ступені у галузі комп’ютерних наук в Університеті МакМастер (Канада), магістерську ступінь в економіці в Карловому Університеті (Чеська Республіка) і диплом спеціаліста Сумського державного університету. Олександр працює у галузі ризик-аналітики, бізнес-аналітики, фінансового ризик менеджменту і інформаційних технологій.

Лекції включають практичні приклади і навчальні кейси по фінансах у Python. Будь ласка, інсталюйте, iPython Nootebook, Python версія 2.7 (http://www.continuum.io/downloads) або безкоштовно зареєструйтесь на http://datascientistworkbench.com, якщо Ви надаєте перевагу використовувати Python онлайн.

Робоча мова курсу: англійська.

Вартість курсу:
4 000 грн. (при реєстрації до 15 листопада)
5 000 грн. (при реєстрації після 16 листопада)

Стосовно більш детальної інформації звертайтесь до:
Марта Дацюк, координатор Програми з комп’ютерних наук УКУ,
m.datsyuk@ucu.edu.ua, +38 095 423 98 50
Ольга Доля, Менеджер Програм управлінського розвитку,
odolya@lvbs.com.ua+38 096 687 19 63
Лідія Маковська, Координатор Програм управлінського розвитку,
lmakowska@lvbs.com.ua, +38 067 673 18 76, +38 032 240 99 58