Зустріч у рамках дискусійного клубу «Бізнес Credo» з Оксаною Забужко

Онлайн трансляція події

10 грудня Львівська бізнес-школа УКУ у рамках зустрічей дискусійного клубу «Бізнес Credo» запрошує підприємців на зустріч з Оксаною Забужко. Тема зустрічі "Культура як національний наратив. Чи може бути успішною країна без CV?".

Онлайн трансляція події

Місце проведення – м. Київ.
Початок о 18:30.

 

Модератор: Оксана Семенюк, HR бізнес-лідер Mondelēz International Україна, Росія та Євразія.

 

 

Якщо Ви хочете відвідати зустріч «Бізнес Credo», будь ласка, зареєструйтесь. Адреса заходу буде вказана в листі-підтвердженні (не раніше 8 грудня).

Онлайн трансляція події

Контактна особа: Роксолана Кравчук, rkravchuk@lvbs.com.ua 067 673 18 76
 
 

Оксана Забужко народилася 19 вересня 1960 р. в Луцьку в родині філологів. 1968 р. переїхала з батьками до Києва. Друкуватися в літературній періодиці почала з 1972 р. (вірші). Закінчила: Київську середню школу №82 (1977), філософський факультет Київського університету ім. Т. Шевченка (1982) та аспірантуру при кафедрі етики і естетики цього ж університету (1986). 1987 р. захистила дисертацію «Естетична природа лірики як роду мистецтва» на звання кандидата філософських наук.

В 1986-1988 рр. викладала естетику та історію культури в Київській консерваторії ім.Чайковського. З 1988 р. – співробітник Інституту філософії Академії наук України. В 1992-1994 рр. перебувала в університетах США (Пенсильванському, Гарвардському, Пітсбурзькому) як «запрошений письменник» та Фулбрайтівський стипендіат. Від 1996 р., коли було видано «Польові дослідження з українського сексу» в Україні та «A Kingdom of Fallen Statues» у Канаді, провадить кар’єру професійного літератора. Багато подорожує. Має низку громадських навантажень – віце-президент Українського ПЕН-центру, член Наглядової ради Міжнародного фонду «Відродження», член багатьох редколегій, журі, конкурсних комітетів в Україні та за кордоном. У 2013 стала лауреатом восьмої літературної премії Angelus-2013 за «Музей покинутих секретів».

Довідка

Участь у зустрічах дискусійного клубу «Бізнес Credo» – це можливість для власників та топ-менеджерів поспілкуватись у форматі «business talk» із провідними мислителями та лідерами суспільної думки в українському та міжнародному середовищі.

Гостями попередніх зустрічей були: президент Українського католицького університету владика Борис Ґудзяк , відомий польський режисер Кшиштоф Зануссі, український правозахисник, публіцист Мирослав Маринович, Блаженніший Любомир Гузар, відомий науковець та історик Ярослав Грицак, видавець і поет Іван Малкович, публіцист та літературознавець Євген Сверстюк (1928-2014 р.р.), громадський діяч та український підприємець Валерій Пекар.

Партнер проекту Бізнес Credo – «Монделіс Україна».

 

Інформаційний партнер події