Reflexio: Думати. Творити. Змінювати

Думати. Творити. Змінювати. Саме під таким девізом LvBS проводить надихаючу програму для лідерів 28-30 січня. Унікальність reflexio у неповторності пережитих емоцій, вражень, думок, висновків. Ми створюємо атмосферу та наповнюємо програму так, щоб учасники змогли подивитись на звичні речі по-іншому. Обов’язковим елементом програми є відвідини монастиря. Кожен учасник reflexio матиме нагоду замислитись над завжди актуальними питаннями моралі, цінностей, відповідальності, довіри.

Для кого програма:

- для тих, хто зацікавлений в особистісному рості
- хто хоче розкрити власний творчий потенціал і вміння рефлексувати
- для тих, хто ставить перед собою далекосяжні цілі і досягає їх

Спілкуючись з моральними та суспільними лідерами, у вас буде можливість викристалізувати справжні пріоритети як для ефективного управління бізнесом, так і для досягнення персонального успіху.  Метою програми є не навчати, а допомогти зрозуміти свою роль як лідера не лише в межах організації, а й у глобальному контексті.

Зареєструватись на програму

reflexio (з лат. звернення назад) – унікальна здатність людської свідомості в процесі сприйняття діяльності сприймати й саму себе, внаслідок чого людська свідомість постає як самосвідомість.

 У програмі reflexio:

  • дискусії, зустрічі, натхненні сніданки з лідерами суспільної думки            
  • перший в Україні курс «Пізнай себе: найдовша подорож – це подорож всередину себе» від отця Арнальдо Панґрацці
  • день духовної віднови у монастирі святого Герарда у Гніздичеві 

  • майстер-клас з іконопису у школі «Радруж»
    майстер-клас від акторів театру ім. Леся Курбаса з акторської майстерності та співу «Відкрий себе: відчуй мову тіла та надай нового звучання голосу»

 Спікери reflexio:

 

Отець Богдан Прах, ректор Українського католицького університету

 

 

 

Мирослав Маринович, правозахисник, дисидент, проректор Українського католицького університету, відомий український інтелектуал, співзасновник ініціативної групи «Першого грудня»)

 

 

Отець Арнальдо Панґрацці, професор Міжнародного богословського інституту душпастирства у сфері охорони здоров’я «Камілліанум», Італія. 

 

 

 

 Костянтин Шумський,  засновник галереї сучасного сакрального мистецтва «IconArt»

 

 

Лідія Білас, підприємець, засновник Креативної міжнародної дитячої школи

 

 

 

Отець Ігор Бойко, ректор Львівської духовної семінарії, доктор морального богослов’я, керівник Школи біоетики УКУ

 

 

 

Микола Береза, директор театру ім. Леся Кубраса

 

 

 

Наталія Рибка-Пархоменко, акторка театру  ім. Леся Кубраса

 

 


 

Отець Степан Сус, військовий капелан

 

Дата проведення: 28-30 січня 2016 р.
Місце проведення: м. Львів, Львівська бізнес-школа УКУ, монастир св. Герарда, смт. Гніздичів.

 Розклад програми reflexio

Контактна особа: Роксолана Кравчук
rkravchuk@lvbs.com.ua  +38 067 673 18 76

Зареєструватись на програму

Вартість:

5 500 гривень (без ПДВ)
9 500 гривень для пари (без ПДВ)
Знижка учасникам Спільноти LvBS – 5 %.

В оплату входить проживання, харчування, трансфер.

 

Відгуки учасників програми reflexio

Сергій Контірук, корпоративний директор з юридичних питань «Астра Київ»
Програма reflexio дає нагоду поринути у власне світовідчуття, усвідомити себе та своє місце в цьому швидкоплинному світі. Особливо це важливо для нас, українців, у цей складний і важливий час для нації, для країни та цілого світу час. Усвідомлення себе приходить через, на перший погляд, просту річ – через повернення до основ, до розуміння місця, яке займає Бог у нашому житті, до розуміння важливості відновлення викривлених зматеріалізованим сьогоденням наших стосунків із Богом. Осмисленню усього цього сприяла неперевершена атмосфера усіх заходів, що були заплановані чудовою професійної командою LvBS УКУ, та всі учасники, кожен з яких був активним творцем такої атмосфери.

Роман Романчук, генеральний директор СУШИЯ
Критично важливо бути людиною сильною та гармонійною в душі та з Богом. Без цього, немає порядку всередині. Якщо немає порядку в собі – марно сподіватися, що можна впорядкувати все навколо себе; зокрема і в бізнесі. На програмі я зрозумів, якщо Бог є на першому місці – все інше також на своїх місцях. Ми маємо «приймати» людей такими як вони є. Це дозволить відкривати будь-які межі та обмеження щодо потенціалу розвитку будь-якої людини: чи це працівник, чи партнер.

Тарас Яценко, керівник інтернет-порталу «Твоє місто»
Особисто мені ці три дні допомогли дуже добре усе впорядкувати і розставити усе «по поличках», відкрили мудрість, яка, мабуть, полегшує життя. Думаю, що reflexio крутіша від будь-якої бізнес-освіти, бо стосується фундаментального. А звідси вже йде усе решта. Мої управлінські висновки з програми: робити максимум можливого там і тоді де ти є, просячи у цьому благословення у Господа, слухати уважніше інших, іноді відволікатись від усього, щоб порефлексувати.

Олег Денис,  віце-президент компанії SoftServe
Reflexio – чудова нагода оцінити важливі речі у своєму житті. Бажаю всім розширити свої горизонти і не боятися просити Бога про сили для цього.

Іван Бойко, керівник «Арія МотоRS»
Мої управлінські висновки з програми reflexio: слід робити час від часу паузу для молитви та роздумів. Бачити у всіх  випробовуваннях  Бога, дякувати Йому за можливість проходити  їх з Ним. Дякувати також за успіхи і досягнення найперше Богові, а потім усім іншим.

Олександр Зачешигрива, директор з розвитку бізнесу компанії «Дe НОВО»
Виявляється, що три дні в правильному місці і правильній компанії, можуть дати можливість знайти в собі сили, натхнення і віри на ціле життя.