Модуль програми Discovery! «Від самоусвідомлення до самолідерства»

7-8 березня Львівська бізнес-школа УКУ та Institute of Leadership and Management (ILM), Лондон, запрошують на навчальний модуль «Від самоусвідомлення до самолідерства» у рамках програми управлінського розвитку – Discovery

Учасники навчаться розрізняти різні типи поведінки: пасивну, агресивну та асертивну (упевнену). Вони опанують «мову асертивності (упевненості)» і деякі прийоми більш упевненої поведінки. В учасників буде можливість випробувати свої навички під час рольових ігор. Ми також розглянемо питання управління часом (тайм-менеджмент) і деякі методики ефективнішого використання часу. Ми ознайомимося з поняттям делегування, перешкодами в делегуванні та шляхами їх подолання, тобто навчимося ефективно делегувати. Ми скористаємося діаграмою Томаса-Кілмана (Thomas-Kilmann Conflict Mode Instrument) для визначення поведінки в конфліктних ситуаціях (учасники заповнюють онлайн опитувальник перед початком модуля) і розглянемо п’ять стилів вирішення конфліктів. Потім ми зробимо декілька вправ і рольових ігор на тему конфлікту. Ми обговоримо силу та переваги позитивного мислення, а також важливість бути проактивним і шляхи підвищення проактивності. На завершення, поговоримо про силу мереж (контактів) і як їх формувати. 

Модуль допоможе Вам знайти у собі лідера, навчитись конструктивно керувати своїм «Я» та ефективно застосовувати свої потенціали для впливу у комунікації. Ви матимете змогу підвищити свою ассертивність, довіру до себе як до лідер та дізнатись як справлятись із конфліктними ситуаціями.

 

Програма Discocvery! є спеціально розробленою для лідерів та управлінців із високим потенціалом розвитку та проводиться вже багато років у відомих компаніях Європи, зокрема, IKEA. Учасникам, які вже займають управлінські посади, програма допоможе структурувати наявні в них знання, а також узагальнити їхній практичний досвід ефективного управління. Програма «Discovery», розроблена на основі оригінальної програми розвитку лідерства «Challenger», ще з 2003 року успішно допомагає талантам по всій Європі розкрити свій лідерський потенціал.

Програма вже виховала багато успішних лідерів, які пройшли всі щаблі організаційної структури в компаніях по всьому світу, і може поділитися численними історіями справжнього успіху.

На знак визнання її якості, в 2013 році міжнародну програму з лідерства «Discovery» сертифікував Інститут лідерства та управління Європи. Це означає, що програма не лише відповідає його вимогливим стандартам до навчальних програм, але й повністю задовольняє встановлені Інститутом високі вимоги до якості.

Викладання відбувається англійською мовою.

Викладач:

Деніел Льюїс у Львівській бізнес-школі викладає на програмі MS in Technology Management курс "Методи управління та лідерство". Вже понад 30 років працює на керівних посадах у різних крупних провідних компаніях, а саме: Нестле (Nestlé), Дженерал Моторз (General Motors), Сабміллер (SABMiller) та Хайнекен (Heineken). Він допомагав компаніям у сфері формування керівних та лідерських навичок. Він долучився до успішної зміни корпоративної культури у Південній Африці та навчив під час цього процесу понад 250 осіб.
З 2002 р. Деніел надає допомогу компаніям у пришвидшенні формування лідерських якостей перспективних осіб та старшого керівництва. Він є сертифікованим коучем (Коледж менеджменту Генлі) та має усі повноваження для застосування прийомів Майєрс Бріггз (MBTI) та психометричних прийомів FIRO-B.
Він жив і працював у шести різних країнах та брав участь у багатьох міжкультурних проектах, які видалися вкрай успішними.
З 1988 р. Деніел є членом Дипломованого інституту із управлінського обліку (F.C.M.A.). Він також є членом Інституту управлінських консультантів. Деніел також є асоційованим членом Дипломованого інституту кадрового розвитку (C.I.P.D.).
Деніел є автором програм Розвитку лідерських якостей (©Challenger Leadership development) та програми розвитку керівних якостей (Executive Development). Він – висококваліфікований консультант.

За детальнішою інформацією звертайтесь до Олі Долі:
odolya@lvbs.com.ua
096 687 19 63