Майстер-клас Андрія Цінцірука «Стратегії виходу на ринок США для українських стартапів»

3 грудня Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на майстер-клас Андрія Цінцірука на тему «Стратегії виходу на ринок США: як побудовані американські інкубатори і які види програм вони пропонують для стартапів?».

Зустріч відбудеться у рамках проекту «Лаборатрія ідей». Робоча мова зустрічі – англійська.

Час проведення: 3 грудня, 17:00-18:30
Місце проведення: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька 2а, ауд. 311.

Зареєструватись на зустріч

Тези зустрічі:

- Кращі практики створення університетами інноваційних і технологічніх комерційних хабів
- Як побудовані американські інкубатори: які види програм, вони пропонують стартапам?
-  Навчальні програми американських бізнес-інкубаторів.
- Американсько-українські програми з інновацій на 2016 навчальний рік: як долучитись?

Андрій Цінцірук має багаторічний досвід стратегічного та управлінського консалтингу і міжнародного професійного розвитку бізнесу в кількох галузях, зокрема у сфері інформаційних технології, фінансових послуг, енергетики, ІТ-аутсорсингу, міжнародної торгівлі.

Працював над стратегічним консалтингом як з компаніями із рейтингу Fortune 500, так із малими підприємствами з розробки проектів, стратегічного планування, аналізу техніко-економічного обґрунтування, виходу на нові ринки, розрахунками політичних ризиків для проектів в США і на ринках, що розвиваються.

 Вхід на майстер-клас вільний за умови попередньої реєстрації. Благодійний внесок за участь у майстер-класі – 100 грн. Усі зібрані кошти LvBS передасть студентам УКУ, які організовують благодійну акцію «Вифлиємська гостина» – Святвечір для самотніх та бездомних людей у Львові. Щороку УКУ приймає близько 300 людей. Люди мають змогу гарно провести час, поколядувати, скуштувати смачних страв  на Святій вечері.

Контактна особа:
Михайло Думанський
mdumanskyi@lvbs.com.ua,  +380 98 350 35 56