«Міжнародне креативне підприємництво. Досвід Ізраїлю» – відкритий майстер-клас Елеонори Школьнік

10 грудня Львівська бізнес-школа УКУ спільно з Ізраїльським культурним центром при Посольстві Держави Ізраїль в Україні запрошує на відкритий майстер-клас Елеонори Школьнік на тему «Міжнародне креативне підприємництво. Досвід Ізраїлю».

Зареєструватись на зустріч

Д-р Елеонора Школьнік (Dr. Eleonora Shkolnik) – ізраїльський спеціаліст у сфері економіки та бізнес-менеджменту.

Модератор зустрічі: Ілля Кенігштейн, засновник та СЕО «Креативного кварталу», радник міського голови м. Львів з питань інновацій та інвестицій. 

Тези зустрічі: 
- Глобальне бізнес-середовище між традиційною та новою економікою
- Майбутнє вже тут: інноваційний бізнес і моделі співпраці

Час проведення: 10 грудня, 18:00-19:30
Місце проведення: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька, 2а, конференц-зал у цокольному приміщенні. 

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації. Для реєстрації, будь ласка заповніть реєстраційну форму. Робочі мови зустрічі: російська та англійська.

Контактна особа:
Маріанна Фіртка, mfirtka@lvbs.com.ua
+380 67 67 56 608

Елеонора Школьнік – виконавчий віце-президент і головний операційний директор компанії «FINETECH» (Ізраїль); дослідник і керівник проекту (пізніше -інженер з якості) у фармацевтичному холдингу «LvivPharm» (Україна).

Д-р Елеонора є запрошеним лектором Аріельского університету. Викладає курси: «Міжнародні аспекти в наукових і промислових підприємствах», «Управління проектами», «Бізнес комунікації», «Міжнародний розвиток бізнесу», «Маркетинг».

Освіта: доктор  і магістр в органічній хімії. Закінчила «Техніон» – Ізраїльський технологічний інститут, Хайфа. Магістр природничих наук у сфері хімічного машинобудування, закінчила Український державний інститут технології, Львів, Україна. Доктор у сфері економіки та бізнес-адміністрування.

Організатори:
Львівська бізнес-школа УКУ

 

 

 

 

 


Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні