Новий набір навчальної програми «Ефективне управління малим бізнесом»

Програма «Ефективне управління малим бізнесом» спеціально розроблена під потреби, що виникають протягом всіх життєвих циклів малих компаній: від заснування чи придбання до зростання чи продажу бізнесу. Отримані на програмі знання допоможуть керівникам малого бізнесу уникнути поширених помилок та створити міцну основу для досягнення стійкого фінансового успіху на всіх стадіях життєвого циклу.

Завдання програми
В сучасних економічних умовах керівники малого бізнесу повинні швидко і ефективно приймати операційні та фінансові рішення, які зможуть зміцнити позиції фірми сьогодні і сприяти розвитку в майбутньому. 

Протягом п'яти модулів розгляду ретельно підібраних практичних кейсів, групових обговорень, презентацій та дискусій з досвідченими викладачами, Ви дізнаєтесь як забезпечити зростання в складних ринкових умовах.

Ключові ЗНАННЯ та НАВИЧКИ після проходження програми
Аналізуючи етапи в еволюції Вашої компанії, Ви розглянете теми, які мають безпосереднє застосування для малого бізнесу. Таким чином, у ході програми Ви пройдет п'ять модулів, кожен з яких стосуватиметься тематики, актуальної для зміцнення та розвитку Вашої справи.

Старт: вересень 2016
Вартість програми: за умовами ранньої реєстрації до 15 верення – 16000 грн, після 15 вересня – 17000 грн.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Навчання на програмі розкриває такі ТЕМИ

1. Основні аспекти управління компанією та стратегічне планування
- Я - керівник
- управління компанією в період невизначеності
- оцінка внутрішньої ситуації і конкурентного середовища
- стратегічна канва бізнесу

2. Маркетингова дільність
- персональний бренд власника/керівника
- просування, реклама та PR
- підтримка та збільшення продажу
- соціальні мережі та інтернет-маркетинг
- споживацька поведінка

 3. Забезпечення розвитку та збереження бізнесу
- внутрішні та зовнішні виклики в розвитку бізнесу
- правові аспекти ведення бізнесу
- реальна оцінка вартості Вашої компанії

 4. Фінансовий менеджмент
-
розуміння фінансової інфраструктури для невеликих компаній
- вивчення варіантів фінансування бізнесу
- визначення фінансових перешкод для зростання
- фінансовий та управлінський облік

 5. Управління персоналом
- пошук правильних людей
- рекрутинг та відбір
- аналіз робіт та розробка системи винагороди персоналу
- мотиваційний клімат
- культура організації
- лідерство

Програма призначена для власників малого бізнесу, директорів або інших осіб, які приймають рішення в невеликих компаніях. Однією з ключових переваг програми «Ефективне управління малим бізнесом» є можливість для власників бізнесу зустрітися і обмінятися ідеями з колегами, які стикаються з аналогічними проблемами.

Після завершення програми учасники отримають сертифікат Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).


Викладачі

Бакланова Олександра. Керуючий партнер pro.mova. Cпеціалізується на складних проектах, що вимагають міждисциплінарного підходу: стратегії, маркетингу, управління змінами. Є членом Несторівської та Унівської експертних груп (довготермінова візія для Львова та України). Була частиною команди, яка запустила Києво-Могилянську бізнес-школу – керувала одним із трьох бізнесі Школи впродовж перших п’яти років її існування. Перед цим – європейська штаб-квартира SONY в Німеччині. Ще раніше – п’ять років в некомерційному секторі: створила локальний офіс міжнародної молодіжної асоціації AIESEC, пізніше стала віце-президентом організації в Україні. Має вищу освіту з міжнародної економіки та ступінь MBA.

Длігач Андрій. Генеральний директор групи компаній Advanter Group. Представник міжнародного агентства Luniter troubleshooting у Центральній та Східній Європі, керівник центру стратегій ГОШ, засновник холдингу Інтернет-проектів iVentures. Доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, запрошеним викладачем бізнес-школи МІМ Київ (керівник курсів «Стратегічне управління» та «Стратегічний менеджмент»); програми NIMA (Білорусь); Британської вищої школи дизайну (Росія, Москва; курс «Брендинг»). Кращий тренер і консультант з маркетингу в Україні за щорічним рейтингом Ukrainian Marketing Awards; кращий консультант з управління по рейтингу TradeMaster. Група компаній Аdvanter Group визнана найбільш компетентною консультаційною компанією в сфері маркетингу в Україні.

Олесь Піщак. Олесь Піщак є одним з провідних sales-експертів в Україні. Викладає курси з продажу і маркетингу у Львівський бізнес-школі УКУ, шведському проекті для власників DYB, Единбурзькій бізнес-школі та ін. Автор книг з побудови і аналізу системи продажу «300 Продавців» (2012) і «Аудит Продаж» (2013). За 12 років практики працював з такими брендами: «Балтимор», «Мъерная», «Винодел», «Майський Чай», «BuroMax», «Maestro». Автор програми «Audit of Sales». Провів аудити продажу у більш, ніж 30-ти компаніях. Серед клієнтів: «Золотий Вік», «Альфа Страхування», «Prestigio», «SHEN»,  «ASBIS» та ін. Олесь Піщак випускник програми Key Executive MBA Львівської бізнес-школи УКУ.

Садоха Ольга. Викладає на програмах теми з ефективного управління командою для керівників, управління персоналом для менеджерів з пеем управління персоналом, налагодження процесів у торгових компаніях. Є сертифікованим коучем. Досвід управлінської роботи у сфері управління персоналом більше 10-ти років у таких компаніях, як мережа рсоналу. Vає досвід тренерської та консалтингової роботи у напрямках вдосконалення управлінської майстерності керівників, налагодження систсупермаркетів «ВАМ», ТВК «Львівхолод», АТЗТ «Галичфарм» (корпорація «Артеріум»), ВАТ «Концерн Галнафтогаз», "N-IX".


Сало Михайло. Викладач фінансів, фінансовий директор LvBS. Освіта: Український Католицький Університет; Економічний факультет Інституту післядипломної освіти Львівського національного університету ім. І.Франка. Стажувався у фінансовому департаменті Seton Hall University, США. Протягом 5-ти років очолював Фінансовий відділ УКУ та працював заступником першого проректора з питань фінансово-господарської діяльності. Досвід управлінської роботи в Громадських організаціях: Голова ГО «Львівська Освітня Фундація», член адміністративної ради ГО «Лярш-Україна», член інвестиційної ради УКУ.

 

Тарновський Любомир. Випускник економічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. В 2007-2009 працював в інвестиційному департаменті ІП "Універсальна інвестиційна група", в 2009-2010 - в департаменті корпоративних фінансів та зв'язків з інвесторами ПАТ "Концерн Галнафтогаз". З 2010 року - фінансовий директор Українського Католицького   Університету. У 2012 році виконував обов'язки операційного директора Української католицької освітньої фундації в США (Чикаго). Є членом БО "Львівська освітня фундація". Займається консалтингом з питань управлінського обліку та бюджетування. Є членом пластового куреня "Передові".


Гринчук Андрій. Адвокат, керуючий партнер Юридичної фірми «Гринчук та партнери» (юридична практика з 2004 року). Викладач курсу «Правові аспекти ведення бізнесу». Випускник юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. В юридичній практиці спеціалізується в сферах податкових спорів, корпоративного права та правового супроводу інвестицій, а також захисту бізнесу у кримінальному провадженні. Є членом Асоціації правників України та International Bar Association.

 


Хома Тарас. Тарас Хома працював заступником голови правління, головним бухгалтером, директором Департаменту кореспондентських відносин, менеджером Департаменту валютних операцій у ПАТ «Кредобанк»), член правління у ПАТ «Ідея Банк» у 2011-2012 рр., викладає у Львівській бізнес-школі курси «Фінансовий менеджмент та фінансовий облік»  та «Персональні фінанси». У 2003  практикувався в  BSB Bankcorp.Inc USA , а у 2004  вивчав «Стратегічний менеджмент»  у Joint Vienna Institute (European Bank for Reconstruction and Development), Vienna, Austria.

 

Старт: вересень 2016
Вартість програми: за умовами ранньої реєстрації до 15 верення – 16000 грн, після 15 вересня – 17000 грн.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Відгуки випускників програми «Ефективне управління малим бізнесом»

Наталія Векслер, бізнес-аналітик компанії «Romexsoft»
«Ми живемо в час, коли усе довкола стрімко змінюється. Оскільки я працюю над стартапом, то відчула, що мені бракує знань саме з сучасних бізнес-технологій. Найцінніше з того, що я отримала на програмі, – це досвід від справжніх фахівців, викладачів LvBS. Ми розглядали не тільки теорію, а й застосовували її на реальних кейсах. Це – потужний інструмент. Найбільшим відкриттям для мене стала зміна бізнес-підходів: колись усе базувалося на правилах і схемах, а тепер в центрі бізнес-діяльності лежать цінності та креативність».


Олег Антохів, директор ТзОВ «А.І.Бізнес Груп»
 «Вирішив навчатися на програмі «Ефективне управління малим бізнесом» LvBS, бо відчув, що потребую додаткових знань про управління, організацію роботи команди. На навчанні отримав інструменти,які допомагають будувати ефективну стратегію розвитку бізнесу, –  я бачу кінцеву мету і можу аналізувати, чи правильним шляхом ми ідемо до неї».Ірина Перегінець, фінансовий директор «Компанії АРТ»
«Навчання на програмі дозволило встановлювати правильні пріоритети і зрозуміти куди рухатися. Один з найкорисніших інструментів, що отримала – так звана техніка “zoom in та zoom out”. Дуже допомагає оцінювати прийняті рішення: виходячи на мить з ситуації, щоб побачити картинку збоку, і потім повернутись у неї. А питання одного із майстер-класів "Що ви востаннє робили вперше?!" запам'ятається назавжди, адже саме воно стає поштовхом для руху вперед».

 

Віктор Давиденко, керівник в «Українська Меблева Марка»
«На кожному з модулів програми «Ефективне управління малим бізнесом» LvBS я заповнював якусь прогалину у своїй базі знань. Найбільш корисними для мене стали теми стратегічного планування і маркетингу. Здивувало те, що у маркетингу нема ніяких чітких правил та універсальних відповідей. Є ринок, викликам якого слід відповідати, та конкуренти, з якими не треба воювати, а слід домовлятися. Адже конкуренція ніколи не приведе до тих результатів, до яких приводить діалог».

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Контактна особа:
Мар'яна Паньків, менеджер програм управлінського розвитку
mpankiv@lvbs.com.ua
+38 0​67 6756608​
+38 097 8463672