Персональна ефективність HR-а – LvBS запрошує на HR Friday

11 грудня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на семінар HR Friday з Валерією Козловою, автором школи «Психологія результату», коучем, психотерапевтом.

Зареєструватись на HR Friday LvBS

HR – це візитна картка компанії, носій змін і зразок моделей поведінки у різних ситуаціях, у тому числі й конфліктних. Тому постійна робота фахівця з управління персоналом у напрямку підвищення власної ефективності, а також напрацювання досвіду виходу зі складних ситуацій – запорука успішної роботи інших співробітників в компанії.

Під час семінару спікер, відповідаючи на запитання учасників, розкриє тему персональної ефективності з точки зору емоційної компетентності особистості. У процесі роботи будуть враховані складні моменти роботи HR-a, зокрема:

  • Донесення інформації до представників різних рівнів компаній;
  • Участь у конфліктних ситуаціях тощо.

Результатом семінару, беручи до уваги виконання рекомендацій спікера, буде підвищення особистої ефективності учасників на 30% та засвоєння практичних алгоритмів взаємодії зі співробітниками.

Спікер:
Валерія Козлова
Власник бізнесу, автор школи «Психологія результату», психотерапевт, коуч
Має 15-річний досвід тренерської, викладацької та консультативної роботи з питань емоційного інтелекту, особистого розвитку, деструктивними, залежними патернами поведінки тощо. Лікар та системно-сімейний психотерапевт. Має значний досвід мульти-функціональної роботи з клієнтами і командами. Займається коучінгом бізнесменів, керівників, засновників стартапів. Коуч з підготовки спортсменів до Олімпіади-2016, спікер і член команди міжнародної конференції TEDx, асоційований член European AGT.
Здобула вищу освіту у Дніпропетровському медінституті та Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, отримала додаткову освіту у ВУЗах Москви, Санкт-Петербурга і Стокгольма, брала участь у міжнародних навчальних програмах.

Час проведення – 11 грудня, 16:30-18:00
Після завершення – нетворкінг

Місце проведення – Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька, 2а, лекторій (0 поверх)

На семінар запрошуємо:

  • молодих фахівців у сфері HR, які перебувають на старті своєї кар’єри, і прагнуть розвивати власні компетенції
  • досвідчених менеджерів і директорів з управління персоналом
  • власників компаній, які хочуть краще зрозуміти місце HR-функції у бізнесі

Як стати учасником?
1. Заповнити реєстраційну форму
2. Отримати підтвердження реєстрації
3. Оплатити участь у заході

Вартість – 200 грн.*
*Вартість вказана без ПДВ

Для учасників програми MA in HROD участь безкоштовна

Контактна особа:
Іра Лепська
ilepska@lvbs.com.ua
+38-032-2409959
+38-098-3503556