Майстер-клас Євгена Сисоєва "ІТ-підприємець. Шлях джедая"

25 грудня Львівська бізнес-школа УКУ та Креативний квартал запрошують на майстер-клас Євгена Сисоєва, співзасновника і керуючого партнера венчурного фонду AVentures Capital. Тема зустріч "ІТ-підприємець. Шлях джедая".
 
Модератор зустрічі: Ілля Кенігштейн, засновник та СЕО «Креативного кварталу», радник міського голови м. Львів з питань інновацій та інвестицій.
Євген Сисоєв
 
Місце проведення: Львівська бізнес-школа УКУ.
Час: 25 грудня, 16:00-17:30
 
Реєстрація на зустріч обов'язкова. Будь ласка, заповніть реєстраційну форму 
Тези зустрічі: 
- Як сьогодні виглядає ІТ-всесвіт?

- Шлях ІТ-підприємця, який починає
- Оцінка (аудит) проекту: що таке due diligence для стартапу і навіщо  його проводити?
- Інновації у ІТ-компаніях: чи можна реалізувати свої підприємницькі навички не  звільняючись з роботи?

Благодійний внесок за участь у майстер-класі 200 грн. Усі кошти будуть передані Волонтерській сотні УКУ, яка допомагає військовим та структурним підрозділам, що боронять територіалну цілісність України.

Захід відбувається у рамках промоції MS in Technology Management.
 
Євген Сисоєв входить до Ради директорів IТ-компаній, серед яких nuPSYS, VOX, Augmented Pixels, Jooble і DepositPhotos. Один із ідеологів проекту «Інноваційна Україна», присвячений тому, як розвинути IT і високотехнологічну галузь в Україні. Входить до Наглядової ради BrainBasket Foundation – організації, спрямованої на розвиток ІТ освіти в Україні. На українському форумі інтернет-діячів iForum 2014 спільнота визнала Євгена Сисоєва найвпливовішою людиною Уанету. Він посів перше місце в рейтингу людей, які мали найбільш сильний вплив на український ринок технологічного бізнесу та венчурного інвестування в 2013 році.
 

Контактна особа: Вероніка Саврук, 067 67 56 608, media@lvbs.com.ua

Інформаційний партнер події Твоє місто