Авторська програма Адріана Сливоцького «Business Design: T&T (Today&Tomorrow)», Paris

Адріан Сливоцький вважає, що виживають і залишаються успішними ті компанії, які змінюють свою бізнес-модель кожні три роки. На авторській програмі Адріана Сливоцького «Business Design T&T» Ви отримаєте візію своєї наступної бізнес-моделі та інструменти її впровадження.

Чи буде ваша бізнес-модель сьогодні успішною завтра в мінливому світі?

Ключові переваги

  • Три дні інтенсивного навчання з провідним бізнес-мислителем світу. Робота у малій групі разом з власниками і керівниками бізнесу
  • Аналіз бізнес-дизайну власної компанії з використанням кращих світових практик
  • Ви одним з перших у світі дізнаєтеся про тенденції майбутнього 

П’ять навчальних блоків для формування комплексного бачення своєї компанії

Міграція цінності
Як і чому ринкова вартість переміщується від старих бізнес-моделей до нових бізнес-моделей? Як компанії можуть краще прогнозувати і реагувати на змінні пріоритети клієнтів і в рази підвищити якість роботи для свого клієнта?

Моделі прибутку та проривний бізнес-дизайн
Те, як ми розробляємо свій продукт або послугу, має велике значення. Те, як ми плануємо свій бізнес, має набагато більше значення. Це може сприяти зростанню цінності нашої компанії від 3 до 10 разів. Які основні інструменти прогресивного бізнес-дизайну?

Cила бренду і попит
При правильному підході бренди можна формувати з високою економічною ефективністю і набагато меншими затратами, аніж в минулому. Дізнайтесь про те, як це зробили інші компанії (великі та малі), та почніть застосовувати їхні методи в своїй організації. Ви дізнаєтесь про необхідні інструменти, які потрібно надати своїй команді, щоб сформувати проривний бренд для своє компанії протягом наступних 3-4-х років, і стати творцем попиту для своїх клієнтів.

Мегатренди
Де зароджуються тренди? Як їх використовувати для розвитку власного бізнесу? Що тренди означають для мене, моєї команди, моєї компанії, мого середовища?

Історія бізнесу та етика
Які з ключових подій, що відбулися у період між 1860 і 1930 роками, мають безпосередній стосунок до мого бізнесу сьогодні? Чи можна створити кращий бізнес у світі і при цьому залишатися моральним лідером?

Уперше спільна лекція про історію бізнесу та етичне лідерство від президента Українського католицького університету, єпарха Паризької єпархії УГКЦ владики Бориса (Ґудзяка) та Адріана Сливоцького

  • Візит до Посольства України у Франції;
  • Відвідини міста Санліс: Церкви князів-страстотерпців Бориса і Гліба, абатства святого Венсана та Українського культурного центру Анни Ярославни;
  • Участь у святкуванні днів Анни Ярославни у ФранціїЗакрита вечеря з Адріаном Сливоцьким у резиденції єпарха Паризької єпархії УГКЦ владики Бориса (Ґудзяка).

 

Адрін Сливоцький. Належить до топ-25 бізнес-консультантів світу, двічі входив до рейтингу світових бізнес-мислителів Thinkers 50. Партнер компанії Oliver Wyman, член Дорадчої ради Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Консультує компанії зі списку Fortune Global 500 і навчає топ-менеджмент таких лідерів ринку як Nike, Hyundai, Microsoft, Samsung, IBM, Boeing, Renault, Bank of America, GM, Walmart, 3M, Johnson & Johnson, Dow Jones, GE, Federal Express та ін.
Автор багатьох новаторських книг-бестселерів, таких як «Зона прибутку», «Мистецтво творення попиту», «Прорив». Опублікував багато праць, зокрема у Wall Street Journal, Harvard Business Review.

Контактні особи:
Ольга Доля
odolya@lvbs.com.ua, +38 032 240 99 58, +38 096 687 19 63
Лідія Маковська
lmakowska@lvbs.com.ua, +38 032 240 99 58, +38 067 673 18 76