Відкрита лекція засновника Transparency International Пітера Айгена “Роль громадянського суспільства у боротьбі з корупцією?”

14 січня запрошуємо на відкриту лекцію Пітера Айгена, засновника глобальної мережі антикорупційних організацій Transparency International. Тема лекції – “The Role of Organized Civil Society in Improving Governance – Fighting Corruption Together” (Роль громадськості у покращенні врядування: боремося з корупцією разом).

Пітер Айген – батько-засновник світового антикорупційного руху. Розуміючи необхідність глобального підходу та участі громадянського суспільства у боротьбі з корупцією, Пітер заснував глобальну мережу антикорупційних організацій Transparency International.

Час проведення: 14 січня, 16:00.
Місце проведення: ауд. 305, вул. Козельницька, 2а.

Лекція відбуватиметься англійською мовою з синхронним перекладом.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації. Будь ласка, заповніть реєстраційну форму

Подія пройде в рамках співпраці Львівської бізнес-школи, Українського католицького університету і Transparency International Ukraine.

"Якщо дивитися на ситуацію збоку, то головним у подоланні корупції має бути єднання зусиль усіх зацікавлених: організованого і сильного громадянського суспільства, уряду та бізнесу. Цей "магічний трикутник" співпраці став ключем до вирішення проблеми корупції у всьому світі. Взаємодія цих трьох важелів управління може стати запорукою успіху і в Україні", – Пітер Айген.

Контактна особа: Людмила Крижановська,
+38 0974800492, lkryzhanovska@lvbs.com.ua