Спеціальним гостем випускних урочистостей програми МВА стане Євген Уткін!

Цього літа ще одна група учасників програми Key Executive MBA LvBS закінчує своє навчання! 
З цієї нагоди 15 червня 2013 року  відбудеться урочиста церемонія вручення дипломів випускникам програми Key Executive MBA. Спеціальним гостем урочистостей стане Євген Уткін, Президент «КМ Core», член ради директорів ВАТ «НІІМЕ і Мікрон» (Росія), член ради директорів компанії «Polyteda» (Канада). Він звернеться з промовою-зверненням (commencement speech) до випускників та гостей LvBS.

Євген Уткін був серед піонерів  української індустрії мікроелектроніки. Створений ним напередодні розпаду СРСР «Квазар-Мікро» самостійно налагодив виробництво  перших комп'ютерів під знаком «Зроблено в Україні». Сьогодні його нова компанія «КМ Core» стала першою інвестиційною компанією в країні, яка інвестує кошти у світову галузь високих технологій.

Цікавим для учасників, випускників KeyExecutiveMBA та гостей LvBS буде досвід навчання Євгена у найкращих бізнес-школах світу: INSEAD (Франція), IMD (Швейцарія), бізнес-школа Haas університету Berkeley (США), The Wharton School (США), CEIBS (Китай).
Відомий Євген Уткін також просвітницькою діяльністю. Він створив освітню компанію під назвою «Майстер-клас», головна мета якої – підвищити рівень духовності в країні. У сфері його зацікавлень – культурні проекти «ГогольFest» і «Jazz in Kiev».
Після закінчення урочистої частини, гості та учасники матимуть чудову нагоду поспілкуватися у неформальній атмосфері!