Зустріч з Мішелем Терещенком «Соціальна відповідальність бізнесу: як перетворити провінційне місто в кейс для всієї країни?»

27 січня Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на лекцію Мішеля Терещенка, мера м. Глухів. Тема зустрічі: «Соціальна відповідальність бізнесу: як перетворити провінційне місто в кейс для всієї країни?». 

Мішель Терещенко – підприємець, уродженець Франції, нащадок відомого аристократичного роду Терещенків, перших цукроварів України і меценатів, мер м. Глухів.

Модератор – Андрій Гринчуквикладач Львівської бізнес-школи, адвокат, керуючий партнер юридичної фірми «Гринчук та партнери».  

Реєстрація на зустріч закрита. Вільних місць більше немає. Приєднуйтесь до онлайн трансляції на Твоє місто. 

Час проведення – 27 січня, 18:00-19:30.
Місце проведення – Львівська бізнес-школа УКУ. 
Мова зустрічі англійська. Вхід вільний за умови попередньо реєстрації і підтвердження вашої реєстрації зі сторони організаторів (не раніше 27 січня, 10:00). Будь ласка, заповніть реєстраційну форму.

Мішель Терещенко

Тези зустрічі:

- Глухів: як перетворити провінційне місто в кейс для всієї країни
- Соціальна відповідальність бізнесу: роль підприємців у суспільному оновленні
- Європейські цінності в Україні – наші перспективи у глобальному масштабі  
- Традиції підприємництва і меценатства в Україні – чому Терещенки стали успішними?

Контактна особа Вероніка Саврук
media@lvbs.com.ua, 067 67 56 608 

Мішель Терещенко підприємець, уродженець Франції, нащадок відомого аристократичного роду Терещенків, перших цукроварів України і меценатів, мер м. Глухів. Мішель закінчив бізнес-школу. У 1981–1990 роках жив у США. Служив офіцером підводного флоту ВМС США. У 1994 вперше відвідав Україну як турист.

З 2003 живе у Глухові й Києві. Заснував Фундацію спадщини Терещенків, завданням якої є підтримка поточної діяльності в будинках, які побудували Терещенки в Києві та Глухові більше 100 років тому. Мішель Терещенко планує й надалі розвивати свій бізнес у Глухові, де кілька століть жили його пращури, а також усіляко підтримувати це місто. Працює у нішевому бізнесу – у Глухові є офіси, де працюють з льоном, у Кіровограді – з медом.

21 березня 2015 року Президент Петро Порошенко вручив Мішелю Терещенко паспорт громадянина України. 25 жовтня 2015 року, під час місцевих виборів, сенсаційно набрав більш ніж 60% голосів виборців Глухова, ставши міським головою. Прадіда Мішеля Ніколу Терещенка кілька разів обирали міським головою Глухова.

Рекомендуємо прочитати

"Ми сподіваємося перетворити Глухів в один з найуспішніших міст України, 
яким він був за часів моїх предків. У мене немає політичних амбіцій. У мене є 
тільки девіз моєї сім'ї – прагнення до суспільної користі", – Мішель Терещенко.