«Як ви збудуєте своє життя?» – Зустріч Alumni LvBS

26 лютого Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на дискусію «Як ви збудуєте своє життя?», яка відбудеться в рамках презентації перекладу однойменної книги Клейтона Крістенсена, яку LvBS видала спільно з видавництвом Старого лева.

 

Запрошений гість – Даниїл Пасько, випускник програми MBA Harvard Business School (2010), президент Клубу випускників Гарварду в Україні, засновник Professional Government, Easy Business, член Національної Ради Реформ. 

 

Зустріч відбуватиметься у форматі дискусійної панелі за участі Alumni LvBS. На зустріч запрошуємо випускників та учасників Львівської бізнес-школи. Якщо Ви хочете відвідати подію, будь ласка,зареєструйтесь  

Тези дискусії:
- Кар’єра як джерело щастя
- Як знайти щастя в стосунках
- Як залишитися вірним собі

Місце проведення: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька, 2а, лекторій
Початок: 26 лютого, 17:00

Контактна особа: Роксолана Кравчук,
rkravchuk@lvbs.com.ua, +38-067-67-31-876

Книжка «Як ви збудуєте своє життя?» – спроба крізь призму бізнес-ідей показати можливості для досягнення цілей, які ставить перед собою кожна людина: побудова кар’єри, щасливі сімейні стосунки, гармонійне виховання дітей. Автори не обмежуються загальними теоріями, а на конкретних прикладах розглядають стратегії для досягнення успіху. «Як ви збудуєте своє життя?» − книжка для тих, хто хоче знайти відповідь на важливі життєві питання та готовий брати на себе відповідальність за отримані результати. Детальніше про книгу

Софія Опацька, декан Львівської бізнес-школи УКУ, автор передмови до україномовного видання
«Ми живемо у ритмі постійних змін: ти або адаптуєшся, або просто не зможеш рухатися вперед. Нам усім слід прийняти те, що зміни – це постійна складова життя, і перестати думати, що ось-ось – і настане та точка, коли можна видихнути і сказати: «Попереду тільки стабільність». Змінюється світ, виникають нові професії, а для нас це означає, що треба постійно вчитися, переосмислювати себе, ставити собі незручні запитання. Чи зможемо ми адаптуватись, змінитись, переглянути певні речі? Клейтон Крістенсен показує свій шлях змін через власну кар’єру, управлінські рішення, через досвід сімейного життя. . Книгу «Як ви збудуєте своє життя?» рекомендую перечитувати періодично, скажімо, раз на два роки. Вона належить до тих, що їх можуть читати як підприємці, так і люди, які не мають багато знань про бізнес. Це книга, яка, безумовно, розширює світогляд».