Бізнес-сніданок з Дмитром Сологубом, заступником голови Нацбанку України

12 лютого Львівська бізнес-школа УКУ запрошує випускників та учасників KEMBA LvBS на бізнес-сніданок з заступником голови Національного банку України Дмитром Сологубом. Тема зустрічі «Економічні прогнози в Україні: макропоказники та дії НБУ в цих умовах».

Дмитро Сологуб здійснює загальне керівництво монетарним напрямком діяльності Національного банку України.

Модератор зустрічі: Ярослав Притула, керівник програми комп’ютерних наук УКУ, викладач LvBS, професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки.

Зареєструватись на бізнес-сніданок

Час проведення: 12 лютого, 10:00-12:00

Якщо ви хочете відвідати бізнес-сніданок, будь ласка, зареєструйтесь. Захід лише для учасників та випусників LvBS


Дмитро Сологуб з 2007 року і до призначення у правління НБУ керував відділом аналізу і досліджень «Райффайзен Банк Аваль», одного з найбільших українських банків. До цього, з 2004 року був економістом-дослідником у представництві МВФ в Україні, а ще раніше, в 2002-2004 роках, працював науковим співробітником Інституту економічних досліджень і політичних консультацій. Сологуб народився в червні 1978 року. В 2000 році закінчив Білоруський державний університет за спеціальністю «Економічна теорія», у 2002 році – магістерську програму з економіки (EERC) Києво-Могилянської академії, а в 2013 році отримав диплом сертифікованого фінансового аналітика (CFA).

Контактна особа Вероніка Саврук
media@lvbs.com.ua, 8067 67 56 608