Зустріч Спільноти LvBS з Костянтином Пацерою «Використання методів бізнес-аналізу»

23 березня Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на зустріч Спільноти LvBS з Костянтином Пацерою, консультантом з питань бізнес-аналізу та аналітичного CRM,  на тему «Використання методів бізнес-аналізу».

Як зробити у компанії аналітику ефективною? Що ховається за самою ідеєю «аналітики» і як її втілювати в бізнесі? Тенденції та історія розвитку аналітики. Про це та інше поговоримо з фахівцем з бізнес-аналізу.  

На зустрічі ми розглянемо кейс, також викладач запропонує кілька тем до обговорення учасникам Спільноти:

- Загальна аналітика для компанії: аналіз ринку та прогнозування
- Клієнтська аналітика
- Аналітика співробітників

Усіх охочих зареєструватися на зустріч Спільноти просимо контактувати з Мар’яною Паньків, mpankiv@lvbs.com.ua0676756608

Якщо Ви не є учасником Спільноти LvBS, дізнайтесь як приєднайтись. 

Костянтин Пацера консультує компанії з питань бізнес-аналізу та аналітичного CRM. До переходу в сферу консалтингу працював в компанії Київстар менеджером з моделювання в департаменті бізнес-аналізу та маркетингового планування. Завдяки його роботі були розроблені та впроваджені моделі сегментації та моделі утримання клієнтів, численні моделі cross- та up-selling’у. До цього працював консультантом-аналітиком в компанії Interpipe, де займався операційним та стратегічним прогнозуванням. В даний момент - голова компанії Analytical Boutique.

З 2006 по 2012 рік викладав в kmbs [Києво-Могилянській бізнес-школі] курси Бізнес-аналіз /який включав в себе маркетингові дослідження, бізнес-статистику, бізнес-прогнозування, сегментацію, прогнозну аналітику, оптимізацію, якісні методи аналізу/ та CRM. Неодноразово отримував ‘приз’ від МВА-учасників як найпрактичніший та найвимогливіший викладач. З 2013 року викладає в LvBS [Львівській бізнес-школі УКУ] курси "Аналітика для ТОР-менеджерів" та "Аналітика для HR".

Корпоративні клієнти: мережа АЗС ОККО, Київстар, компанія Imperial Tobacco, мережа супермаркетів Клас, мережа аптек Аптека 03, мережа супермаркетів Comfy, компанія Промова, Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД, компанія Nemiroff, компанія Грей, Сигарний дім Фортуна, Райффайзен Банк Аваль, Укрсиббанк, мережа АЗС Паралель, агентство ZenithOptimedia, МТС, компанія British American Tobacco, компанія OS-Direct, компанія Kraft Foods, компанія Bayer, компанія TOP-cosmetics, мережа супермаркетів Linella (Молдавія), Платинум Банк, мережа супермаркетів АТБ, Астеліт, ГПЛ, Нова пошта, Кондитерська корпорація Рошен, Retal Group, Ernst & Young (Росія), МТС (Росія), Северсталь (Росія), ДТЕК, Murka, Abbott.