Календар подій

Дізнайтеся про найближчі події та навчальні програми Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). 

20 жовтня, у четвер, запрошуємо на презентацію Центру лідерства УКУ. Дослідницький та методологічний центр Лідерства УКУ – це проект, що реалізовується за підтримки Ігоря Ігнатовича та його дружини Марти Ігнатович, президента та виконавчого директора інвестиційної компанії First Generation Capital Inc, що у Канаді. Завданням Центру буде розробка методології та навчальних інструментів для викладання курсів лідерства. У програмі заходу – доповідь виконавчого директора Центру лідерства УКУ, професора LvBS Андрія Рождественського «Лідерство та характер» та дискусійна панель з учасниками на тему «Як лідерам впливати на зміни в суспільстві?»

Деталі та реєстрація на подію


27 жовтня у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) стартує програма «Лідерство та управління змінами», що стала логічним продовженням програми «Успіх. Лідерство. Натхнення», яка відбулася у Львові влітку. Двомодульна програма присвячена жіночому лідерству та включатиме в себе такі тематичні блоки: «Ведення переговорів», «Побудова нетворкінгу», «Емоційний інтелект», «Управління конфліктами» та ін.

Детальніше про програму та викладачів


29 жовтня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на навчальний семінар «Стратегія продажу» одного із провідних експертів з продажу в Україні – Олеся Піщака. Створіть стратегію продажу своєї компанії! Один день, який змінить Ваші підходи до комерційної політики. У результаті навчання Ви отримаєте готову стратегією продажу. Впроваджуйте прийняті рішення – збільшуйте продаж!

Дізнатися більше про програму та спікера


Старт 3 листопада  – спеціально розроблена під актуальні потреби партнерів юридичних компаній «Програма для партнерів юридичного бізнесу». Курс спрямований на отримання практичних знань та навиків, необхідних для досягнення конкретного результату. Він допоможе перейти від інтуїтивних практик управління бізнесом до передових інструментів стратегічного планування та менеджменту. 

Дізнатися більше про «Програму для партнерів юридичного бізнесу»


Візійний центр LvBS розпочинає серію заходів Intro talk в межах підготовки до щорічної весняної конференції Intro. Вже 4 листопада ми запрошуємо на першу зустріч у форматі public talk на тему «Як соціальне підприємництво змінює наше уявлення про бізнес».

Питання, які обговорюватимемо на зустрічі:

  • Мотивація та можливості у соціальному підприємництві
  • Вибір бізнес-моделі як основи розвитку
  • Цінності та інші складові впливу на зміну середовища

Детальніше про подію та реєстрація на Intro Talk


Старт 9 листопада  – навчальна програма управлінського розвитку Discovery!  Це спільний проект LvBS та Institute of Leadership and Management (ILM, провідний інститут з програм розвитку лідерства), Лондон. Програма спеціально розроблена для лідерів та управлінців із високим потенціалом розвитку та проводиться вже багато років у відомих компаніях Європи, зокрема, IKEA. В 2013 році міжнародну програму з лідерства «Discovery» сертифікував Інститут лідерства та управління Європи. Це означає, що програма не лише відповідає його вимогливим стандартам до навчальних програм, але й повністю задовольняє встановлені Інститутом високі вимоги до якості. Відео про програму

Деталі та реєстрація на програму Discovery!


21-22 листопада запрошуємо на навчальну програму «Формула успішного управління проектами» з Сергієм Потаповим, викладачем управління проектами, консультантом з проектного управління Міністерства Економіки України (Prozorro), Міністерства Оборони України (Проектний Офіс Реформ МОУ) та ін. Упродовж двох днів учасники розглянуть ключові проблеми проектного управління та шляхи їх вирішення, які можуть бути імплементовані в будь-якій організації не залежно від сфери діяльності чи розміру. Отримають інструменти, які не потребують значних інвестицій в технічні системи, натомість допомагають досягати суттєвих результатів завдяки змінам у відносинах між людьми.

Детальніша інформація та реєстрація на навчання


ДАТУ ЗМІНЕНО! Старт 2 грудня – чотиримодульна програма від Львівської бізнес-школи УКУ для управлінців «Менеджмент для лідерів». Учасники дізнаються, як керувати стратегічними пріоритетами компанії, будувати та управляти командами, створювати компетентні переваги організації. Отримані інструменти для впровадження змін забезпечать особистий успіх та успіх організації.

 Детальніше про програму та викладачів


24 січня 2017 – старт навчальної програми для лідерів команд Lead-IT. Вона спеціально розроблена для team leaders та менеджерів ІТ-компаній. Lead-IT буде корисною для тих, хто обіймає керівні посади та шукає можливості для вдосконалення своїх знань та професійних навичок. Програма складається з п’яти модулів (один день на місяць):

  • Модуль 1. Комунікація впливу
  • Модуль 2. Побудова технологічних команд
  • Модуль 3. Персональна ефективність
  • Модуль 4. Менеджмент і ріст креативності та продуктивності
  • Модуль 5. Команди на шляху до інновацій

Детальніше про програму / Реєстрація на навчання