Юрій Мончак «Як походи в гори вчать нас розв’язувати складні завдання у повсякденному житті?»

31 березня у рамках проекту Ideas Lab Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на зустріч з Юрієм Мончаком, директором лабораторії молекулярної діагностики в Канаді. Тема зустрічі «Гори – натхнення – лідерство. Як походи в гори вчать нас розв’язувати складні завдання у повсякденному житті?».  

Зареєструватись на зустріч

З професором генетики медичного факультету провідних світових університетів Макгільського та Монреальсьного (Канада), цього разу пропонуємо поговорити не про новітні досягнення у медицині, а про те, звідки він черпає натхнення для здійснення цих досягнень – поговорити про походи у гори. Юрій Мончак підкорив багато вершин – у Північній Америці, Мексиці, Болівії, Аргентині, побував у Африці на Кіліманджаро, ходив у велику експедицію по Гімалаях у Китаї. Найвища вершина, на яку він піднявся – Вайна Потосі у Болівії (висота — 6 080 м).

Тези зустрічі:
- На межі: як походи в гори загартовують наш характер? 
- Як боротьба зі стихією впливає на наші лідерські якості? 
- Натхнення: чому, попри фізичне виснаження, гори надихають нас на нові звершення? 
- Ну і lifehack для екстремалів або для тих, хто планує ними стати:) – Юрій Мончак поділиться досвідом, як він підкорював найвищі вершини світу.

Час зустрічі: 31 березня, 18:00-19:30
Місце проведення: Лекторій (цокольний поверх), вул. Козельнцька 2а.

Інформаційний партнер зустрічі – мережа магазинів туристичного спорядження Gorgany.com

Вхід на зустріч вільний,за умови попередньої реєстрації. Будь ласка, заповніть реєстраційну форму (кількість місць обмежена).

Контактна особа: Вероніка Саврук, media@lvbs.com.ua
067 67 56 608