Яке майбутнє маркетингу в Україні? – Форум маркетинг-директорів у Києві

7-8 квітня у Києві відбудеться Форум маркетинг-директорів. Серед тем обговорення: основні виклики і завдання на 2016 рік та історії зухвалого маркетингового лідерства. LvBS виступить партнером події. 

 Цей форум - платформа, на якій представники ринку обговорюють майбутні тенденції та аналізують свій власний досвід. Тут можна ознайомитися зі свіжими кейсами і зустріти експертів з різних сфер. Унікальність події полягає у тому, що вона дозволяє розглянути маркетинг з позиції першої особи.

На форумі використають менторський підхід. Наповнення кожної секції куруватиме один з членів експертної ради форуму маркетинг-директорів або ключовий експерт ринку маркетингових комунікацій.

Серед учасників буде 40 доповідачів з України і не тільки: провідні маркетинг-директори, генеральні директори та власники великих українських компаній, експерти в сфері маркетингових комунікацій, провідні бізнес-тренери та експерти. Ви зможете прослухати лекції керуючого партнера компанії pro.mova Євгена Глібовицького, маркетинг-директора Dell в Центральній і Східній Європі, Катерину Атанасопулу, засновника першого в Україні ліцензійного агнетства повного циклу UDC Licensing Agency, Эдуарда Ахрамовича та багатьох інших.  

Ключовий спікер форуму Джо Понс – один с найкращих викладачів стратегічного маркетингу в Європі.

Джо Понс про свою програму: «Тема мого майстер-класу на форумі - «Локальні лідери на глобальних ринках». Я хочу поговорити про управлінські підходи, які приводять до лідерства, а також про фокусування на клієнтах і про поняття ринкової нав'язливості. Ми розглянемо взаємозв'язок між лідерством на ринку і рівнем свідомого ставлення до бізнесу, які характеризуються показниками продажів і маркетинговою діяльністю компанії. Я проілюструю свою тему великою кількістю практичних прикладів з досвіду локальних і міжнародних компаній, що займають високі ринкові позиції».

Ознайомитися з програмою форуму та зареєструватися для участі у програмі можна на сайті проекту.

Нагадаємо, що Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на першу в Україні відкриту авторську програму Джо Понса "Управління продажем", яка відбудеться 5-6 квітня.