Майстер-клас Девіда Брауна «Глобальний ринок vs український: непроста розмова про розвиток ІТ»

7 квітня Львівська бізнес-школа УКУ та «Креативний квартал» запрошують на майстер-клас у межах спільного проекту «Wake Up Meetings» від співзасновника компанії «Template Monster» (США) Девіда Брауна. Тема зустрічі – «Іти на глобальний ринок чи залишатись в Україні: непроста розмова про складні рішення в ІТ».

Модератор зустрічі – Ілля Кенігштейн, співзасновник та СЕО «Креативного кварталу», радник міського голови Львова з питань інновацій та інвестицій.

Зареєструватись на майстер-клас

Місце зустрічі: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька, 2а, лекторіум
Час: 7 квітня, четвер, 18:00-19:30.

Під час майстер-класу Девід Браун розкаже, що для українських ІТ-компаній означає “going global” та які інструменти їм для цього потрібно.

Тези зустрічі:

  • Працювати в Україні: за і проти
  • Як перемагати на глобальному рівні? Чи це можливо?
  • 5 уроків на все життя від Девіда Брауна – персональна історія успіху

Девід Браун

Девід Браун (Давид Арахамія), 35 років. Народився у Грузії. На початку 90-х, під час війни в Абхазії, його сім’я переїхала в Україну. «На четвертому курсі університету я вирішив спробувати, що таке стартап. Відтоді практично увесь свій час до війни (в Україні) займався управлінням компанією. З початком бойових дій на Сході України заснував краудфандингову платформу «Народний проект» www.peoplesproject.com, допомагаю армії як волонтер, працюю також головою Ради волонтерів у Міністерстві оборони України», – розповідає Девід про себе.

Підіб'є управлінські підсумки зустрічі Key Learener – Антон Скрипник, CEO і співзасновник KindGeek, експерт з ІТ галузі і випускник LvBS MSc in Technology Management program.

Щоб відвідати майстер-клас, будь ласка, заповніть реєстраційну форму

Благодійний внесок за участь у майстер-класі – 200 грн. Усі кошти будуть передані Волонтерській сотні УКУ, яка допомагає військовим та структурним підрозділам, що боронять територіальну цілісність України.

Контактна особа: Лілія Кузік, lkuzik@lvbs.com.ua, 067 67 56 608

Довідка

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) спільно з «Креативним кварталом» започаткували проект «Wake up meetings» для працівників ІТ-галузі. Мета проекту – стимулювати розвиток інновацій, продуктових компаній та підприємницького ІТ-руху у Львові. У рамках проекту упродовж 2016 року ми плануємо провести 12 майстер-класів, доповідачами яких стануть успішні українці-підприємці, які вже створили свої продуктові компанії та досягли глобального визнання. Вони поділяться досвідом і нададуть практичні поради, як здійснити перші кроки до успіху.  Спікерами попередніх зустрічей були Євген Сисоєв і Влад Воскресенський.