«Як стимулювати створення інновацій» - майстер-клас Любомира Хабурського у Івано-Франківську

 7 квітня Львівська бізнес-школа УКУ спільно з Urban Space 100 та платформою «Тепле місто» запрошують на майстер-клас Любомира Хабурського в Івано-Франківську, експерта з консалтингу проектів із 20 річним досвідом юридичного супроводу масштабних IT проектів. 


Любомир Хабурський, експерт з консалтингу проектів. Він має 20 років досвіду юридичного супроводу масштабних IT проектів та управління проектами. За плечима Любомира досвід роботи в Департаменті юстиції Канади, Верховному суді Канади, а також у ряді потужних консалтингових організацій. Любомир має освіту у п’яти вищих навчальних закладах: University of Toronto, Osgoode Hall Law School, McGill University, Law Society of Upper Canada, University of Ottawa.   

Місце проведення: Urban Space 100 (вул. Грушевського, 19)
Дата та час: 7 квітня о 15:00
Робоча мова заходу: українська
Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Тези зустрічі:
- Інновації та творчість лежать в основі більшості успішних починань - особистих та ділових;
- Ми часто відчуваємо себе збентеженими необхідністю впровадження інновацій і ми очікуємо що зможемо управляти цими необхіностями «на вимогу», але, на жаль так не відбувається.
- Ми маємо розвивати в собі творчість, культивувати хороші звички, які з плином часу будуть сприяти стимулюванню і розвитку наших інновацій.

Подія відбудеться в рамках промоції набору на Програму з інновацій та підприємництва LvBS.

Контактна особа:
Михайло Думанський
mdumanskyi@lvbs.com.ua
098 350 35 56