Набір на програму розвитку «Pre-development program – 2016» у LvBS відкрито!

26 квітня у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) стартує програма розвитку Pre-development program від «Лабораторії ідей».

Створити, розвинути та розширювати свій бізнес можуть тільки ті, хто готові до постійного розвитку. Молодих людей, які мріють реалізувати свою ідею та мають підприємнцький хист,  запрошуємо на програму розвитку «Pre-development program IdeasLab» від Львівської бізнес-школи.

Ти можеш стати учасником Pre-development program, якщо:
- маєш цікаву ідею і хочеш втілити її в життя, але тобі бракує знань і досвіду; 
- бачиш свій професійний розвиток у сфері інновацій та підприємництва;
- створив свій проект, але не знаєш, куди рухатися далі; 
- хочеш створити команду фахівців;
- до 20 квітня заповниш аплікаційну форму для участі у програмі :)

Pre-development program це:
- 6 тижнів інтенсивного навчання у Лабораторії ідей LvBS (раз на тиждень по 4 години: 16:00 - 20:00)
- менторська підтримка проектів (раз на тиждень 1,5 год. – консультації експертів)
- прентація проектів експертам і можливість отримати стипендію на навчання на Програмі з інновацій та підприємництва

*для навчання на Програмі з інновацій та підприємництва необхідно володіти англійською мовою щонайменше на рівні «intermediate».

Старт програми 26 квітня

Щоб податися на навчання на Pre-development program, заповніть онлайн форму.

Спікери Pre-development program

Марта Гаранджа – керівник програми лояльності Fishka, Концерн «Галнафтогаз».  Більше 6 років працює в сфері лояльності та маркетингу. З 2010 року працює в програмі лояльності Fishka. Вибудувала систему управління та наповнення каталогу винагород учасників програми, монетизувала напрямок. Також протягом останніх 5 років займається консультаційними проектами зокрема для рітейлу, виробничих підприємств. Учасниця програми MSc in Innovation and Entrepreneurship LvBS.

Максим Лисак – виконавчий директор та співзасновник бізнес-інкубатора Startup Depot та Центру підприємництва iHUB Lviv. Працював у таких сферах як промоція, економічний розвиток, розвиток інновацій тощо. Випускник програми MSc in Innovations and Entrepreneurship. Сертифікований проектний менеджер.

 

Лариса Немеш – співзасновник соціального Інтернет-проекту «balala.com.ua», екс-президент AIЕSEC Україна. Випускниця MSc in Innovations and Entrepreneurship.

 


Наталка Шпот – викладач LvBS, організаційний консультант, коуч, практикуючий психолог. Має 15 років управлінського досвіду в галузі інформаційних технологій, у сфері управління персоналом та створення веб-проектів, досвід HR-директор ІТ-компанії Eleks.

 

Ярина Бойчук – академічний директор Львівської-бізнес школи. Має 15 років практичного досвіду в бізнесі, включно з управлінням та розвитком сімейної компанії, створення та управління стартап проектами, представництва інтересів іноземних компаній в Україні.

 

Володимир Семенишин – Vice President, Client Success Leader at SoftServe. Понад 10 років роботи в ІТ: маркетинг, HR та бізнес девелопмент. Найкращий маркетинг-директор України 2011 року, кандидат економічних наук. 9 років очолював відділ маркетингу персоналу SoftServe, тренер з особистої ефективності та комунікації, консультант з маркетингу, автор та засновник проекту «EmployerBrand» в Україні.

 

Зареєструватись на програму

У програмі навчання на Pre-development program:
1. Маркетингові тренди, як визначити поведінку споживача.
2. Валідація ідей за lean-методологією.
3. Інновації на перетині, де шукати кошти для впровадження ідеї, як шукати перших клієнтів?
4. Як шукати та будувати команду проривного проекту?
5. Бізнес-моделювання
6. Персональна ефективність.

Старт програми – 26 квітня.
Дедлайн подачі заявок 20 квітня
Вартість навчання на програмі – 2000 грн.
Додаткова цінність програми 
– можливість виграти стипендію на навчання на Програмі з інновацій та підприємництва

Зареєструватись на програму

Графік навчальних модулів*:
1 модуль – 26 квітня
2 модуль – 11 травня
3 модуль – 17 травня
4 модуль – 24 травня
5 модуль – 31 травня
6 модуль – 1 червня
Креш-тест ідей та відбір стипендіатів MSc in Innovations and Entrepreneurship – 10 червня

*У графіку модулів можливі зміни

Ментори програми:

Тарас Вервега – член Ради директорів компанії SoftServe, найбільшої глобальної ІТ-компанії з українським корінням. SoftServe на ринку вже більше 20 років, команда компанії – це 4000 фахівців у різних сферах ІТ, представлена 24-ма офісами по всьому світу, має великий досвід у розробці програмного забезпечення – від Cloud, Security і UX Design до Big Analytics та Інтернету речей.  Дмитро Косарєв
 
– співзасновник компанії «N-iX». Більше 20 років присвятив IT-індустрії та розвитку IT-галузі у Львові. Є одним зі співзасновників компанії N-iX у Львові та співзасновників «Lviv IT School». Останні роки займається питаннями освіти в IT.


Отар Довженко – медіакритик, редактор, журналіст. Викладач кафедри журналістики і кафедри медіакомунікацій УКУ. У 2005-2011рр. працював у групі видань «Телекритика»; був заступником шеф-редактора, головним редактором сайту, керівником проекту MediaSapiens. Упорядник збірки «Джинсова свобода». Із 2005р. займається моніторинговими дослідженнями українських телеканалів, друкованих та онлайн-видань. Член Незалежної медійної ради. Кавалер ордену За заслуги третього ступеня.


Любомир Тарновський –  фінансовий директор Українського Католицького Університету.  В 2007-2009 працював в інвестиційному департаменті ІП "Універсальна інвестиційна група",2009-2010 - в департаменті корпоративних фінансів та зв'язків з інвесторами ПАТ "Концерн Галнафтогаз". З 2010 року - фінансовий директор Українського Католицького Університету. У 2012 році виконував обов'язки операційного директора Української католицької освітньої фундації в США (Чикаго).


Олена Радь – к.ю.н., практикуючий адвокат. Викладач юридичного факультету ЛНУ ім. Франка. Має багаторічний досвід правового супроводу діяльності підприємств, установ та громадських організацій, громадський активіст.   

 

Заняття відбуватимуться у інтерактивному форматі, з використанням кейсів та участю у дискусіях. У період між модулями учасники матимуть можливість консультуватися із менторами  і вдосконалювати свої ідеї у комфортному середовищі Лабораторії ідей

Контактна особа:

Михайло Думанський, mdumanskyi@lvbs.com.ua,+38 098 350 35 56 

 

«Не варто боятися говорити про свою ідею вголос. Сьогодні одна і та ж ідея виникає в декількох людей у різних куточках світу одночасно. Виграє той, хто швидше перейде від ідеї до процесу її втілення», – Софія Опацька, декан LvBS.«Ми всі (і я зокрема) маємо тенденцію переоцінювати вартість своїх ідей. Ідеї не приходять комусь одному – ми ловимо їх з ноосфери, і часто спостерігаємо, як ідею, що прийшла наче нам, реалізовують інші люди. Реалізація – ось що має надвелике значення і ось що потребує захисту. Ідея – це «я хочу скло, яке не дряпається, на екрані свого телефону». Реалізація – це хімічна формула Gorilla Glass і бізнес-процес від створення скла до його монтажу на ваш смартфон. Формулу треба захищати. А ідея одночасно прийшла багатьом», – Роман Зінченко, засновник Greencubator.