«Бізнес. План «Б» – семінар Жоао Перре Віани

23-24 червня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на відкритий семінар «Бізнес. План «Б» – як передбачити та знешкодити невизначеність» від Жоао Перре Віани, засновника інвестиційного фонду «LeonardShop», консультанта бізнесу в дев’ятьох країнах Європи і Азії, викладача EADA в Барселоні, Львівської бізнес школи УКУ.

Правила гри кожного дня змінюються. І бізнесу потрібно бути готовим до цього. Середовище, в якому ми зараз перебуваємо, має бути настільки комфортним, наскільки це можливо, вважає Жоао Перре Віана.

«Менеджери повинні завжди мати запасний варіант – на випадок зміни правил гри. І це має бути не викликом, а робочим процесом», – каже він.

Відповіді на які запитання ви отримаєте?

 1. Що потрібно враховувати при побудові стратегії та як передбачити план «Б»? Висновки з досвіду компаній за останні 5 років.
 2. Чим відрізняється управління в умовах невизначеності від управління в умовах ризиків?
 3. Який тип лідерства ефективний у різні періоди розвитку компанії?
 4. Які навики потрібні, щоб розвивати бізнес?
 5. Які нові форми співпраці з клієнтами, працівниками і стратегічними партнерами допоможуть ефективно реагувати на зміни?

 Які теми ми розглянемо?

 1. Стратегічне прогнозування
 2. Навігаційне лідерство
 3. Гнучкість і стійкість
 4. Відкритість до співпраці

Для кого ця програма?

 • для власників бізнесу
 • для директорів компаній
 • для менеджерів, які впливають на бізнес-процеси компанії

Дата: 23-24 червня 2016 р.
Місце: Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)

Щоб взяти участь у семінарі, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Вартість навчання:

 • 01.06.-20.06 – $200
 • 21.06-23.06 – $300

Мова семінаруанглійська (з перекладом українською).

Joao Perre Viana

Жоао Перре Віана є засновником інвестиційного фонду «LeonardShop»; викладає курси «Підприємництво та інновації» на програмі MSс in Innovations and Entrepreneurship та «Розвиток бізнесу» на програмі MSс in Technology Management у LvBS.

Отримав ступінь магістра права у Лісабонському Незалежному університеті (Universidade Autónoma de Lisboa) (1997) та MBA у Школі менеджменту м. Ґент імені Влеріка Льовена (2003) у Бельгії. Паралельно зі своєю професійною діяльністю 1999 року він також здобув післядипломну освіту з маркетингу в IPAM, а 2000 року ще і післядипломну освіту з менеджменту у INDEG-ISCTE.

Зареєструватися на семінар

Контактна особа: Паньків Мар'яна, mpankiv@lvbs.com.ua, 0676756608