Презентація книги «Де скарб Твій…» – бесіди владики Любомира Гузара з підприємцями

24 квітня о 19:00 у Києві на Книжковому Арсеналі відбудеться презентація книги «Де скарб Твій…» – бесіди владики Любомира Гузара з підприємцями, яку видала Львівська бізнес-школа УКУ.  

Місце проведення – головна сцена Книжкового Арсеналу «Кафе Європа», м. Київ, вул. Лаврська, 12.
Час проведення – 19:00-20:00.

Учасники презентації:

  • Блаженніший Любомир Гузар, Верховний Архиєпископ-емерит Української Греко-Католицької Церкви
  • Софія Опацька, декан Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS)
  • Олег Турій, проректор з програмного розвитку Українського католицького університету, один з редакторів видання
  • Андрій Гундер, президент Американської торговельної палати в Україні
  • Юрко Филюк, співзасновник проекту «Тепле місто» (м. Івано-Франківськ)

 

Організатори: Львівська бізнес-школа УКУ, видавництво УКУ.

 

У цій маленькій книжечці зібрано і згруповано за тематичними блоками відповіді колишнього предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви владики Любомира Гузара на запитання підприємців під час зустрічей дискусійного клубу «Бізнес-Credo», що їх організувала Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) у 2012 та 2015 роках. Теми цих зустрічей, що цікавили українських бізнесменів, – завжди актуальні питання моралі та цінностей в особистому житті, у бізнесі, загалом у державі та суспільстві.

Дві зустрічі в 2015 році були присвячені 150-літтю від дня народження митрополита Андрея Шептицького, зокрема його посланню «Як будувати Рідну Хату». Тож короткі та влучні, не позбавлені гумору відповіді владики Любомира на запитання підприємців великою мірою подані у світлі вчення митрополита Андрея, постать якого й сьогодні може служити зразком для наслідування. Сподіваємося, що ця збірочка стане для вдумливого Читача нагодою по-новому поглянути на буденні речі, переосмислити деякі аспекти своєї праці та взаємин з іншими, а також глибше пізнати підставові засади духовного життя.

Редактори – Мирослав Маринович, Олег Турій
Упорядник – Вероніка Саврук