«Право на стартап: як захистити інновації» – майстер-клас Назара Танасишина

27 квітня Львівська бізнес-школа УКУ разом з Центром інновацій та підприємництва iHUB у межах спільного проекту Entrepreneurs Meetings запрошують на майстер-клас «Право на стартап: як захистити інновації» від Назара Танасишина, адвоката, юридичного радника 12 діючих стартапів, почесного амбасадора Startup Nations (Global Entrepreneurship Network) в Україні.

Nazar Tanasyshyn

На зустрічі обговоримо такі питання:

- концепція про право, або право на концепцію: чому норми права інтелектуальної власності не завжди інтелектуально спрацьовують? чому і як вони діють за кордоном? способи захисту Ваших ідей та концепцій;

- коли є чим похвалитися, але не хочеться миритися: чому для України Ви, швидше за все, не стартап, і як продавці папірусу застосовували agile ще задовго до Вас? як Ваші інновації створюють незручності юристам, і як ними щиро тішаться правоохоронці? як в цих умовах продовжувати творити і зберігати оптимізм?

Назар Танасишин – адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Танасишин, Михалевський і Партнери» (T&M Boutique Law Firm). Є членом International Bar Association, почесний амбасадор Startup Nations (Global Entrepreneurship Network) в Україні. Має значний досвід супроводу українських IT-проектів. Юридичний радник 12 діючих стартапів, з низ 7 – з іноземним елементом. Громадський та політичний діяч, ідеолог необхідності створення якісного українського продукту.

Місце проведення: iHUB (вул. Замкнена, 9)

Дата та час: 27 квітня 18:30

Вартість: 100 грн

Зареєструватися на майстер-клас

Контактна особа:

Лілія Кузік, lkuzik@lvbs.com.ua067 673 18 76

Довідка: У межах спільного проекту Entrepreneurs Meetings Львівської бізнес-школи УКУ із Центром інновацій та підприємництва iHUB уже відбувся майстер-клас Сareer Effectiveness Любомира Хабурського, експерта з консалтингу проектів із 20 річним досвідом юридичного супроводу масштабних IT проектів.