Набір на навчальну програму для жінок-лідерок «Успіх. Лідерство. Натхнення» в LvBS відкрито!

У Львівській бізнес-школі УКУ розпочинається навчальна програма для тих, хто своєю щоденною працею доводить, що жінка-лідер – це можливо. Запрошуємо жінок з бізнесу, громадського та державного секторів долучитися до навчальної програми «Успіх. Лідерство. Натхнення» за участю американських експерток. 

 Програма з лідерства для жінок

Основне завдання програми: забезпечити учасниць дієвими інструментами лідерства та управління в своїх компаніях, структурах та організаціях.

Ми хочемо продовжувати творити середовище:

  • Жінок-лідерок, які успішні в тому, що роблять, і мають бажання та можливість поділитися власним досвідом
  • Жінок, які розуміють свою роль в розвитку України і готові брати на себе відповідальність.

У програмі «Успіх.Лідерство. Натхнення»:

  1. Побудова персонального бренду
  2. Design Thinking
  3. Thought Leadership
  4. Human Resources interactive session with focus on Performance Management
  5. “How-tos” of financial management

Для кого ця програма:

  • для жінок, які хочуть розвиватися та рости в тому, що роблять
  • для жінок, які хочуть підвищувати ефективність роботи своїх компаній, організацій та структур.
  • для жінок, мають активну позицію в суспільстві і впевнено рухаються до своєї мети

Формат навчання – дводенний модуль

Дати модулю: 3 – 4 червня 2016 року

Вартість програми 1 800 грн.

Робочі мови програми: українська та англійська (з перекладом).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на програму можна до 29 травня.

Реєстрація відкрита до 29 травня

Наші викладачі:

Nancy Glaser, Stanford University SEED Program, Business Coach

Ненсі Гласер займається розвитком бізнесу уже понад 30 років у компаніях, як на міжнародному рівні, так і у США. Її професійний досвід включає керування бізнесом, підприємництво, інвестиційні проекти, консультування та розвиток нових компаній в мультикультурному середовищі. Вона жила і працювала в Таїланді, Польщі, Росії, Казахстані, Афганістані, Молдові, Албанії та Індонезії. Часто працювала в середовищах з обмеженнями, тож любить виклики.

Denise Brosseau, CEO, Thought Leadership Lab:

Деніс Броссо в своєму кар’єрному портфоліо має досвід статегічного менеджера, бізнес-консультанка, фасилітатора, тренера та автора. Вона присвятила свою кар'єру роботі з жіноками-лідерами. Деніс є генеральним директором лабораторії з стратегічного мислення та лідерства, яка працює над посиленням соціального впливу жінок в суспільстві.

Maryles Casto, Founder, Casto Travel Company:

Меріліс Касто є засновницею Casto Travel Company, зі штаб-квартирою в Сан-Хосе, штат Каліфорнія. Casto є найбільшою приватною компанією в  Північній Каліфорнії, з повним спектром туристичних послуг та глобальними продажами більше $ 160 млн. У травні 2006 року, Silicon Valley Business Journal віддав Casto друге місце серед компаній, які у Силіконовій долині належать жінкам.

Nanette Miller, Marcum LLP, West Coast Director of Assurance:

Нанетт більше 40 років працювала в напрямку державного обліку і була першою жінкою-керівником правління з 100 кращих CPA фірм. В даний час вона є директором Assurance West Coast для Marcum LLP. Business Times відносив її до списку найвпливовіших жінов у 2013, 2014 і 2015 роках.

 

Anne Chermak Dillen, Co-Director, Dillen Associates, LLC:

Співдиректорка, Dillen Associates, LLC, що базується в Сан-Франциско і Хорватії. Компанія спеціалізується на стратегічних комунікацій, зв'язках з громадськістю та маркетинговому консалтингу. Раніше була міністерським радником з питань зв’язків з громадськістю Державного департаменту США. Енн удостоєна премії за службу уряду США в Москві, Берліні, Белграді, Римі, Мадриді, Софії, Бонні та Вашингтоні.

Ярина Ключковська, Директор комунікаційного агенства GROU.
Фахівець із 18-літнім досвідом в PR і корпоративних комунікаціях, донедавна Ярина очолювала PR-напрям у міжгалузевій групі компаній Group DF. Раніше Ярина очолювала агентство Nords PR Ukraine, а також керівником відділу зовнішніх відносин компанії UMC, PR-менеджером “Метро Кеш енд Кері Україна” і директором роботи з клієнтами PR-агенції Romyr & Associates. Працювала у Benjamin Group / BSMG Worldwide (зараз – Weber Shandwick), провідній PR-агенції у Силіконовій Долині, США. 
 
Eleanor Chang, Founder and Director, UP Education Services, Ltd.:
Елеонора – колишній банкір з великим досвідом роботи в банківському маркетингу, рекламі, зв'язках з громадськістю, управлінні виробництвом та обслуговуванні клієнтів. Її 30-річна  кар'єра бере початок від Chase в Нью-Йорку аж до Bank of America в Сан-Франциско. У 2010 році Елеонора заснувала UP Education Services, літня академія для іноземних студентів.
Була президентом Асоціації Азійських Американських банкірів і членом правління у багатьох громадських організаціях. 
 
Rebecca Barfknecht, Founder and CEO, RSB Consulting: 

У Ребекки – 30-річний досвід роботи в галузі інформаційних технологій, інженерної інфраструктури та хостингу і розробки додатків для фінансових компаній. Вона відома, як фахівець, що створює сильні команди, впроваджує ефективні процеси, встановлює фінансову дисципліну, трансформуює технології на робочому місці. Колишній президент Ради директорів Міжнародного жіночого Форуму Північної Каліфорнії. Член ради директорів IWF International.

 

Контактна особа: Людмила Крижановська, lkryzhanovska@lvbs.com.ua