У чому секрети якісної освіти? – з'ясують на Дитячому форумі видавців у Львові

Навіщо і як вчитися? Яка освіта дає квиток у майбутнє і чи можна здобути якісну освіту в Україні? Чи можливо вчитися без хабарів? 15 травня в рамках співпраці Львівської бізнес-школи УКУ та Дитячого форуму видавців у Львові відбудеться відкрита дискусія молоді на тему «Секрети якісної освіти».

Крім шансу висловитися самим, присутні на дискусії зможуть почути думки людей, що чимало працюють над розвитком освіти в Україні.

Свої рекомендації молоді даватимуть:

 

Лілія Боровець, що є співзасновницею Центру інноваційної освіти та проекту «Дія в Україні», учасниця спільноти Global Shapers.

 

 

 

Ярослав Рущишин, власник 9 фабрик на Західній Україні, якого можна зустріти за кермом байка чи на велосипеді. Він хоче бачити Львів подібним до Оксфорда та Кембриджа, тож закликає інвестувати в освіту та культуру.

 

 

Олександра Коваль, співзасновниця «Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів» є президентом ГО «Форум видавців» й організатором Національного книжкового «Форуму видавців у Львові».

 

о. Андрій Зелінський, священик Української греко-католицької церкви, член чернечого згромадження «Товариство Ісуса», військовий капелан.  Філософську освіту здобував у St. Basil College, Стамфорд, США; богословську – у Pontificia Universita Gregoriana, Рим, Італія; політологічну – у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», Київ.

 

Дата: 15 травня 19.00

Місце: Львівський палац мистецтв, вул. Коперника, 17