Максим Бахматов «ІТ, шоу-бізнес та маркетинг безперспективних об’єктів»

  • 3 червня Львівська бізнес-школа УКУ та «Креативний квартал» запрошують на майстер-клас у межах спільного проекту «Wake Up Meetings» від Максима Бахматова, ІТ-бізнесмена, українського шоумена, продюсера. Тема зустрічі – «ІТ, шоу-бізнес та маркетинг безперспективних об’єктів».

Модератор зустрічі – Ілля Кенігштейн, засновник та СЕО «Креативного кварталу», радник міського голови Львова з питань інновацій та інвестицій.

Місце зустрічі: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька, 2а, аудиторія 305

Час: 3 червня, п’ятниця, 18:30-20:00

Під час майстер-класу Максим Бахматов розповість кілька важливих кейсів з ІТ-бізнесу, благочинних проектів та маркетингу, а також історію про те, чому він цілий місяць жив за скляною вітриною магазину на Хрещатику.

Тези зустрічі:

  • ідеї на мільйони доларів: як придумати і продати
  • що таке телеком-акселератор і для чого він потрібен Україні
  • прості уроки успіху у складних ситуаціях

Maksym Bakhmatov

Максим Бахматов зараз працює генеральним директором Національного експоцентру України Державного управління справами і має велику ціль перетворити радянський виставковий комплекс у центр інновацій. До цього він реалізував успішні проекти в ІТ, має досвід sales-менеджера, а ще Максим відомий шоумен.

Розпочав свою кар’єру в компанії МТС, далі працював директором з розвитку бізнесу в Leo Burnett, sales-менеджером Samsung в країнах Прибалтики. У 2005 році створив IT-компанію UkrGerman Enterprise (UGE) спільно з німецьким колегою Едуардом Зінгером. Влітку 2014 року UGE зацікавилася відома компанія SoftServe; їхній спільний проект був оцінений у понад $2 млн. З 2006 року Максим розвиває проект Comedy Club в Україні, який за перший рік заробив безпрецедентну суму для українського шоу-бізнесу – $2,3 млн.

Максим Бахматов також успішний благодійник: якось він зібрав за місяць 1,6 млн грн на лікування дітей із вродженими вадами серця. Влітку минулого року призначений керівником Національного експоцентру України (ВДНГ), який уже переживає реінкарнацію в сучасний інноваційний осередок. Зокрема, ВДНГ спільно з компанією «Київстар» оголосили про створення телеком-акселератора, мета якого – підтримка молодих підприємців та пошук інноваційних партнерів.

Благодійний внесок за участь у заході – 200 грн. Усі кошти будуть передані Волонтерській сотні УКУ, яка допомагає військовим та структурним підрозділам, що боронять територіальну цілісність України.

Контактна особа: Лілія Кузік, lkuzik@lvbs.com.ua, 067 67 56 608.

ДовідкаЛьвівська бізнес-школа УКУ (LvBS) спільно з «Креативним кварталом» започаткували проект «Wakeupmeetings» для працівників ІТ-галузі. Мета проекту – стимулювати розвиток інновацій, продуктових компаній та підприємницького ІТ-руху у Львові. У межах проекту впродовж 2016 року ми плануємо провести 12 майстер-класів, доповідачами яких стануть успішні українці-підприємці, що вже створили свої продуктові компанії та досягли глобального визнання. Вони поділяться досвідом і нададуть практичні поради, як здійснити перші кроки до успіху. Спікерами попередніх зустрічей були Євген Сисоєв, Влад Воскресенський та Девід Браун (Давид Арахамія).