Форум про event-менеджмент та маркетинг #M/PR

Львівська бізнес-школа УКУ стає інформаційним партнером Форуму професіоналів у сфері маркетингу, комерційного/політичного PR та event-менеджменту, який проходитиме у Львові. Захід відбудеться 4 червня.

Мета форуму – консолідувати маркетинг/PR-спільноту Західної України та інтегрувати її в український контекст. Ціль – створити найбільшу подію цієї галузі в Україні! Адже на форумі #M/PR будуть представлені доповіді топ-спікерів і розкриті найкращі кейси, моделі та стратегії.

Форум поділено на три тематичні потоки:

  • Маркетинг: найактуальніші тренди, кращі кейси та лайфхаки від практикуючих маркетологів України.
  • PR: напрям про комерційний, внутрішній та політичний PR; спікери поділяться власними тактиками та стратегіями.
  • Event: об’єднає організаторів різноманітних подій – від конференцій та форумів до фестивалів і концертів.

Спікери форуму#M/PR:

Маріанна Коніна – PR-директор Luxoft Ukraine. 13 років досвіду в галузі комунікацій. Займалась побудовою системи комунікацій на посаді начальника відділу із корпоративних комунікацій «Медіа Група Україна» (канали «Україна», «Футбол1», «Футбол2», «НЛО ТВ», segodnyua.ua, oll.tv), розвивала бренд Sony Ericsson, була у складі команди запуску проект першого 3G-оператора PEOPLE.net.

Юлія Мусаковська – керівник відділу маркетингу компанії ELEKS.

Ірина Пацевко – PR-менеджер Kyivstar у Західному регіоні.

Олесь Кучеренко – креативний директор і CoFounder дизайн-студії «Бамбук», екс-керівник відділу реклами «ГалНафтоГаз», реалізовував проекти для «ОККО», «KSE», «kraftfoods», LvBS, «Челентано».

Марія Кучеренко – Communication Coordinator в SoftServe Career.

Євгенія Клепа – сo-founder & CMO SPREAD, координатор RoboticsExpo (Moscow), MakeIT!Show (Kiev), InnotechUkraine (Kiev), спеціаліст із КСВ.

Sam Mamedov – Rockstar project CEO, екс-керівник напрямку event-сервісів в Олімпійському парку в рамках підготовик Зимових Олімпійських Ігор «Сочі-2014», event i digital експерт.

Катерина Золотарьова – SEO-спеціаліст, інтернет-маркетолог, засновник студій ImStudio та Site24, керівник напрямку вивчення інтернет-маркетингу в SkillUp, організатор курсів ImSEO (Львів).

Давид Орєшок – партнер Forge, екс-PR-директор проекту «Волонтерський воєнпром» та ГО «Свідомі», екс-керівник event-напрямку асоціації IT-Ukraine, PR/event експерт.

Ярослав Максимович – CEO 2Event.

Катерина Успенська – маркетолог Global Development, BTL-спеціаліст, організатор навчальних заходів і розважальних івентів з 2009 року, Euro-2012 Coca-Cola Lviv, Lviv Socail Media Camp, Lviv e-Commerce Forum.

M/PR

Час: 4 червня 2016 року, 9:15-18:00

Місце: Український католицький університет (вул.Козельницька, 2a, Львів)

Придбати квитки можна тут.

Програма форму постійно оновлюється. Слідкуйте за новинами в соцмережах!

Довідка: Forge Events – це платформа для реалізації нових інноваційних та соціальних проектів й об’єднання спеціалістів у напрямках PR, маркетингу, software та hardware розробки, бізнесу, дизайну, управління та менеджменту. Адже саме на стику різних напрямків та ідей народжуються найкращі та найефективніші рішення та реалізації.

Контактна інформація: mpr.forge@gmail.com та за телефонами: +38 (050) 238-41-77, +38 (093) 524-59-83, +38 (098) 646-08-47.