Бізнес-сніданок «ІТ Lady: від старту до успіху»

Розпочніть тиждень з натхнення! Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на бізнес-сніданок «ІТ Lady: від старту до успіху» з американськими експертками Ребеккою Баркфнечт, яка понад 30 років працює у сфері ІТ, та Нанет Міллер, яку видання Business Times тричі вносило до списку найвпливовіших жінок.

IT lady

Час: 9:30-11:00, понеділок, 6 червня
Місце: кав’ярня-пекарня SHOco, Львів, вул. Сахарова, 44

Реєстрацію на зустріч завершено!

У програмі зустрічі:

  • культурні, суспільні та фінансові аспекти роботи в ІТ-бізнесі
  • поради жінкам-лідерам
  • надихаючі кейси

Спікери:

Rebecca Barfknecht

 

Rebecca Barfknecht, Founder and CEO, RSB Consulting. У Ребекки – 30-річний досвід роботи в галузі інформаційних технологій, інженерної інфраструктури та хостингу і розробки додатків для фінансових компаній. Вона відома, як фахівець, що створює сильні команди, впроваджує ефективні процеси, встановлює фінансову дисципліну, трансформуює технології на робочому місці. Колишній президент Ради директорів Міжнародного жіночого Форуму Північної Каліфорнії. Член ради директорів IWF International.

Nanette Miller

 

Nanette Miller, Marcum LLP, West Coast Director of Assurance. Нанетт більше 40 років працювала в напрямку державного обліку і була першою жінкою-керівником правління з 100 кращих CPA фірм. Зараз очолює Assurance West Coast для Marcum LLP. Business Times відносив її до списку найвпливовіших жінок у 2013, 2014 і 2015 роках.

Вартість участі: 50 грн.
Мова зустрічі – англійська.

Контактна особа: Лілія Кузік, lkuzik@lvbs.com.ua; 067 67 56 608