HR Friday з Анною Льюїс: «Як HR-у стати бізнес-партнером?»

10 червня Львівська бізнес-школа УКУ та MA in Human Resources and Organization Development запрошують на семінар HR Friday з Анною Льюїс, міжнародним HR-фахівцем, дипломованим членом MCIPD, викладачем програми MA in HR у LvBS. Тема заходу: «Як HR-у стати бізнес-партнером?».

Зареєструватись на семінар

Сучасні виклики вимагають перегляду функції управління персоналом. Останні випуски світових бізнес-видань, зокрема Harvard Business Review, закликають до нового підходу у сфері HR. За останні двадцять років HR еволюціонував від сервісної до процесно орієнтованої функції, і зараз його ключовим завданням стає створення доданої цінності для бізнесу.

Час проведення: 10 червня, 18:30-20:30
Місце проведення: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька, 2а, лекторій (0 поверх)

Anna Lewis

Під час семінару учасники дізнаються:

  • Чому існуюча модель управління персоналом більше не відповідає меті?
  • Які зміни потрібні, аби ця модель задовольняла потреби сучасного бізнес-контексту?
  • Як HR-и можуть переорієнтувати свій план дій та зусилля і розкрити невикористаний потенціал організації? Як отримати визнання HR-функції як невід’ємної частини бізнесу?

Спікер розповість про найсвіжіші тренди і підходи до моделі HR як бізнес-партнера, базовані на міжнародних дослідженнях та реальних прикладах з бізнес-середовища.

Anna Lewis Анна Льюїс (Anna Lewis), Лондон. BA(Hons), MSc(BPsychol), дипломований член MCIPD (Chartered Institute of Personnel and Development). Має понад 15 років досвіду, накопиченого в таких компаніях як Yamaha, Samsung, Mott McDonald та Heineken. Відповідала за впровадження стратегій управління ефективністю, організаційних змін і стратегії управління талантами на європейському рівні в ряді міжнародних компаній. Працювала у різних секторах індустрій, таких як New Media, Motor, FMCG, інженерна та фінансова сфера послуг. Має диплом першого ступеня з відзнакою в напрямку бізнес-досліджень університету Оксфорд Брукс та диплом в галузі управління персоналом Кінгстонського університету. Бере участь у запуску та вдосконаленні проектів підтримки й розвитку HR у Європі, Південній Африці та Азії.

На семінар запрошуємо:

  • молодих фахівців у сфері HR, які перебувають на старті своєї кар’єри, і прагнуть розвивати власні компетенції;
  • досвідчених менеджерів і директорів з управління персоналом;
  • власників компаній, які хочуть краще зрозуміти місце HR-функції у бізнесі.

Робоча мова заходу – англійська.

Як стати учасником?
1. Заповнити реєстраційну форму
2. Отримати підтвердження реєстрації

Ціна:
При попередній реєстрації на сайті − 200 грн.
При реєстрації у день події − 250 грн.

Для учасниць програми MA in HROD участь безкоштовна.

Контактна особа: Ірина Лепська, ilepska@lvbs.com.ua, +38-032-2409959, +38-097-2393876

Нагадуємо, що у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) триває рання реєстрація на першу в Україні професійну програму магістерського рівня з управління персоналом та організаційного розвитку – MA in Human Resources and Organization Development. Детальніше