Програма «Управління продажем» з Михайлом Винницьким

14-15 липня Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на навчальну програму «Управління продажем» з Михайлом Винницьким, професором, викладачем LvBS.

Відвідати цю програму та навчитись або вдосконалити свої вміння управляти продажем буде корисно директорам напрямків роботи з ключовими клієнтами; керівникам та працівникам відділів продажу, а також усім тим, хто просто цікавиться цією тематикою.

Опис програми:

  • Психологія продажу: «Шпигунські ігри» – риторика, підсвідомі мотивації, спостереження – тактичні елементи успішного управління відносинами.
  • Ситуаційна вправа «Дилема Миколи» (які бувають типажі продавців і коли вони нам потрібні?)
  • Ситуаційна вправа «Меблі Філд»: організація відділу роботи з дилерською мережею.
  • «Гірництво» – просування товарів та отримання інформації у великих організаціях.
  • Ситуаційна вправа: «Cooper Pharmaceuticals». Як створити культуру продажу, яка відповідає цілям компанії?
  • Продаж невидимого – особливості комунікації та продажу в сфері послуг.
  • Побудова структури відділу продажу; мотивація команди; взаємодія з відділом маркетингу.
  • «Гуркіт» – створення інформаційної хвилі.

Час проведення: 14-15 липня
Місце проведення: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька, 2а

Вартість участі: 6000 грн


Vynnytsky_sales

Михайло Винницький, Ph.D., викладач Львівської бізнес-школи УКУ. Отримав докторський ступінь з економічної соціології у 2003 році, захистивши дисертацію на тему «Підприємництво у пост-радянській Україні» в Кембриджському університеті (Великобританія). До цього 7 років працював віце-президентом з продажу та маркетингу компанії Lava Computer Mfg Inc. у Торонто, Канада. Під його керівництвом компанія суттєво зросла та поширила свою діяльність по всій Північній Америці, Західній Європі, Південно-Східній Азії та Австралії.

З 2003 року Михайло Винницький проживає в Україні. Серед його успішних проектів – започаткування 2005 року Президентської програми МВА (для власників) в kmbs; 2008 року – заснування першої в Україні Докторської школи в НаУКМА (підрозділу університету, через який впроваджено європейську модель підготовки молодих науковців-аспірантів/докторантів); 2013 року – заснування корпоративного університету компанії «Віннер» (автомобільного імпортера). Останніх 8 років Михайло також постійно викладає на кафедрі соціології НаУКМА, займається консалтингом в галузі управління продажем; викладає у Львівській бізнес-школі УКУ.

Контактна особа: Паньків Мар'яна, mpankiv@lvbs.com.ua, 0676756608