Анна Сегедіна «Як покоління впливають на роботу HR»

24 червня Львівська бізнес-школа УКУ разом з Центром інновацій та підприємництва iHUB у межах спільного проекту Entrepreneurs Meetings запрошують на лекцію «Як покоління впливають на роботу HR» Анни Сегедіної, HR-фахівця з 10-річним досвідом роботи, директора з персоналу мережі ресторанів.

Тези лекції:

  • що таке Теорія поколінь і чим вона корисна для HR;
  • різниця поколінь та її вплив на прийняття рішень;
  • покоління та цінності; практичні приклади побудови HR-процесів на основі цінностей поколінь.

Зареєструватися на захід

Місце проведення: iHUB (вул. Замкнена, 9)
Час проведення: 24 червня, п’ятниця, 18:30-20:00
Вартість участі 100 грн.
Для учасниць навчальної програми MS in HR LvBS участь безкоштовна.

Anna Segedina

Анна Сегедіна – директор з персоналу мережі ресторанів «SALAD» (піцерії Маріо, суші-бари Черепаха, BBQ PUB Pleasantville). Має практичний досвід роботи в сфері HR та побудові HR-систем у різних компаніях понад 10 років. До мережі «SALAD» приєдналась 2011 року, входить до Ради директорів, бере участь в побудові стратегії компанії.

Закінчила Житомирський державний технологічний університет за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці». В 2012-13 роках навчалась в Школі HRM MBA Анни Власової.

Започаткувала навчальні курси HR-менеджерів у Житомирі, брала участь у створенні першого HR-клубу в Житомирі. Постійно працює з молоддю всіх університетів та професійних коледжів Житомира та Рівного, започаткувала «Бізнес-школу для студентів» –  безкоштовне навчання основ маркетингу, фінансів та управління персоналом.

Аби взяти участь у заході, будь ласка, заповніть реєстраційну форму

Контактна особа: Лілія Кузік,  lkuzik@lvbs.com.ua, 067 67 56 608

Нагадаємо, попередню лекцію у межах проекту LvbS та iHUB Lviv читав Назар Танасишин, адвокат, юридичний радник 12 діючих стартапів, почесний амбасадор Startup Nations (Global Entrepreneurship Network) в Україні. Найцікавіші цитати спікера та відео з лекції.