LvBS створює перший в Україні дослідницький та методологічний Центр Лідерства

Дослідницький та методологічний центр Лідерства Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) розвиватиме українських лідерів в партнерстві з провідними світовими інститутами та установами, проводячи дослідження світового класу та створюючи освітні методології.

Наша мета  - зробити прорив в методології і навчанні лідерству. Цього ми досягнемо, базуючись на тематичних дослідженнях, саморефлексії і командній роботі, всебічному оцінюванні й тренуванні. Адже лідерство - це взаємодія з іншими заради позитивних змін, і воно повинне базуватися на сервіс-орієнтованій та етичній основі цінностей.

Програми Центру дозволять учасникам пройти весь шлях від глибшого розуміння своїх сильних і слабких сторін до навичок, необхідних, щоб підвищити  продуктивність, керувати змінами та організовувати їх, а також розвивати культуру лідерства.

Для кращого розуміння лідерства ми об’єднаємо українських і експертів з лідерства з зарубіжними, а також створимо середовище співпраці молодих лідерів з опініонмейкерами та експертами різних поколінь, які готові ділитися своїм досвідом.

У Центрі Лідерства співпрацюватимуть такі внутрішні інститути УКУ, як LVBS, Школа управління та Інститут лідерства та управління, а також Академія Лідерства, спонсорами  якої є Western NIS Enterprise Fund.