Лідерство в горах – вибірковий курс для учасників довгострокових програм

Альпіністські сходження, квести, мотузкові завдання, ходьба з перешкодами, – це ще далеко неповний перелік викликів, які приймають учасники довгострокових програм Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) під час вибіркового курсу «Лідерство в умовах невизначеності», або «Лідерство в горах». Через моделювання екстремальних ситуацій цей курс допомагає розкрити такі компетенції учасників, як лідерство, здатність брати на себе відповідальність, приймати рішення і формувати алгоритм дій. Це можливість навчитися формувати ефективну команду з добре налагодженою комунікацією в умовах невизначеності.

Курс «Лідерство в умовах невизначеності» базується на особливому методі роботи: учасникам ставлять завдання та формують ситуацію,  з якою їм раніше не доводилося взаємодіяти. Таким чином, вони не можуть опиратися на свій досвід у прийнятті рішень. Тим не менше, група повинна самостійно виконувати завдання.

Курс передбачає роботу з тренерами: викладачем LvBS Андрієм Рождественським та Світланою Бугай, які не втручаючись в діяльність команди, моніторять активність учасників та в кінці кожного навчального блоку надають свій фідбек.

«Ми обрали саме цей формат спеціально для того, щоб поставити учасників у ситуацію невизначенності, кризи та стресу. На класичних аудиторних заняттях люди працюють у відриві від реальності і можуть дозволити собі розкіш грати роль, що є «прийнятна» для групи чи викладача. На цьому курсі курсі така можливість відпадає через фізичне, та, перш за все, психологічне навантаження. Тобто, викладачі можуть побачити реальні поведінкові моделі та давати відкритий та справжній зворотній звязок. Тут випробовуються на міцність та актуальність цінності та організаційна культура, які формують через цінності лідери», – каже про курс Андрій Рождественський.  

Навчальні блоки складаються з активностей, які мають на меті сформувати концепцію командної взаємодії між учасниками. Щодня учасники проходять по одному «етапу»: перший день – квест, другий – мотузки, третій – сходження на гірську вершину з професійними інструкторами.

Навчання включає і теоретичні заняття, під час яких учасники розглядають відомі кейси лідерства  в екстремальних ситуаціях та бізнесі, проводять аналогії між ними, розглядають моделі поведінки, особливості психіки людини, а також закріплюють софт-навички, отримані в «польових» умовах.

Цілями курсу «Лідерство в умовах невизначеності» є:

  • Сформувати в учасників курсу усвідомлення власних цінностей, їх взаємодії з організаційними цінностями компанії. Створити базу для цілісного сприйняття поняття «Лідерство».

  • Дати розуміння процесів творення команди, взаємодії та комунікації між «гравцями» проекту, організації, соціальних груп тощо.

  • Дати учасникам розуміння поняття «Інновація» та розвинути необхідні компетенції для створення умов до інновацій в своїх компаніях.

Відео учасників Key Executive MBA з курсу «Лідерство в умовах невизначеності»:

Відгук Академічного директора Львівської бізнес-школи УКУ Ярини Бойчук про «Лідерство в горах»:

«Курс «Лідерство у горах» – це вихід з зони комфорту і виклики, екстремальні умови. Лідерство тут у тому, щоб оганізувати процес: від того, з якою швидкістю рухаються учасники групи, до того, де кінцева точка, адже комусь потрібна тільки вершина, а комусь достатньо зупинитися напівдорозі. Це тестування на прийняття рішень.

Ми даємо можливість учасникам подивитися на себе збоку. Ввечері усі збираються біля вогнища і рефлексують: пригадують все, що відбулося з ними впродовж походу, аналізують до яких наслідків привели ті чи інші рішення. Саме ця рефлексія стимулює розвиток.

Багато учасників розкрилися після того, як пересилили себе і прийняли виклики, проявили довіру, ризикнули. Люди на цій програмі вчаться відповідати за свої рішення, делегувати, визначати, що для них важливіше, а що – другорядне. І, не менш важливо, - розуміти, що важливо для інших», – каже Ярина Бойчук.

 

Висновки учасниць програми MA in Human Resources and Organization Development після курсу:

Аліна Токмиленко, співзасновниця та HR-менеджер компанії "23 ресторани": «Інколи треба дозволяти та приймати те, що відбувається і не втручатись в процес, адже часто відпустити проблему означає вирішити її. Перехідне лідерство - моє особисте відкриття: дозволяти собі не бути лідером в одній вправі, де є хтось кращий за тебе, а в іншій брати відповідальність на себе».

Олена Скляренко, HR-бізнес-партнер компанії «Imperial Tobacco»: «Перехідне лідерство – це ознака зрілої та сильної команди. Спільні цінності роблять з групи справжню команду. Важливо, щоб глибинні переконання відповідали ситуації. Якщо ні – їх треба змінювати».

Марта Сало, HR бізнес-партнер компанії Nestle Business Service«Лідеру потрібно вміння чути та відчувати людей навколо; вміти та хотіти брати відповідальність за свої дії і дії команди; бути готовим відійти вбік, коли лідерство іншої людини буде ефективніше в тій чи іншій ситуації.  Правило маленьких кроків: коли піднімаєшся на гору і оглядаєшся назад – то спуск видається просто нереальним, але вже сходячи вниз, крок за кроком долаєш дистанцію і розумієш, що все реально, особливо, коли є підтримка команди.Слід думати на 2 кроки вперед, але жити кожною хвилиною – тут і тепер. Спільні цінності – фундамент сильної і згуртованої команди».

 Щоб приєднатися до курсу, зголошуйтеся до свого менеджера програми. 

Нагадуємо, що у вересні стратує навчання на довгострокових програмах LvBS магістерського рівня:  для керівників та власників бізнесу  Key Executive MBA, для молодих стартаперів  MSc in Innovations and Entrepreneurship, для HR-фахівців  Ma in Human Resources and Organization Development, для ІТ-управлінців – MSc in Technology Management.