Денис Довгополий «Створення локальної екосистеми»

7 липня Львівська бізнес-школа УКУ та «Креативний квартал» запрошують на майстер-клас у межах спільного проекту Wake Up Meetings від Дениса Довгополого, співзасновника та керуючого партнера GrowthUP Group. Тема зустрічі: «Створення локальної екосистеми (на прикладі Києва)».

Під час лекції Дениса Довгополого поговоримо про:

 • локальна екосистема – як все починалось (до 2005 року)
 • становлення (2005-2010)
 • друга хвиля (2011-1013)
 • нова хвиля (2013-2016)
 • тіпси:
       from outsorcing to product transition
       локальна спільнота
       залучення зовнішньої експертизи, переважно з Долини
       розвиток міжнародних відносин (Європа, Америка, зокрема, Долина)
       важливість success story
       payback у спільноті.

Зареєструватися на захід

Щоразу проект Wake Up Meeting має благодійну складову. Цього разу частину коштів, зібраних за участь у заході, буде передано для закупівлі карт Криму для шкіл міста Львова. Спеціальний проект «Топонімія Криму» створив відомий історик та журналіст Вахтанг Кіпіані. На них нанесені історичні назви всіх міст і більшості сіл кримського півострова. «Мапи створені, щоб вчителі мали можливість на уроці показати той історичний ряд зміни топонімів, який відбувався упродовж тисячі років. Це академічна, а не аматорська робота фахівців. Ми доповнили її прапором і гімном кримських татар», – каже Вахтанг Кіпіані.

Ще однією особливістю цієї Wake Up Meeting стане неформальна частина зустрічі – барбекю зі спікером Денисом Довгополим.

Місце проведення: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницяька, 2а

Програма заходу:

18:00-19:30 – лекція Дениса Довгополого, відповіді на запитання слухачів (лекторій, 0 поверх)
19:30-19:45 – представлення проекту «Топонімія Криму» Вахтангом Кіпіані (лекторій, 0 поверх)
19:45-20:45 – BBQ (подвір’я)

Denys Dovgopolyy

Денис Довгополий – співзасновник та керуючий партнер GrouthUP Group. Співзасновник першого українського бізнес-акселератора GrowthUP.

Один з лідерів українського венчурного та підприємницького співтовариства. Член ради директорів та наглядової ради декількох стартапів. Є засновником чи організатором знакових для галузі заходів: IDCEE, iForum, Silicon Valley Open Doors, Startup Crash Test, Kyiv Startup Week, SVOD Europe та інших. Читає курс «Підприємництво» у бізнес-школах України. Автор одного з найпопулярніших в Україні hi-tech та VC блогу.

Виступив видавцем книги Стіва Бланка «4 шага к Озарению». До створення GrowthUP Group займав керуючи позиції у телеком-компаніях та створив декілька локальних компаній.

Вартість участі у заході – 300 грн.

Кількість місць обмежена. Організатори залишають за собою право акцептувати участь гостей, тому попередня реєстрація на захід обов’язкова.

Контактна особа: Лілія Кузік, lkuzik@lvbs.com.ua, 067 67 56 608.

Довідка: Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) спільно з «Креативним кварталом» започаткували проект Wake Up Meetings для працівників ІТ-галузі. Мета проекту – стимулювати розвиток інновацій, продуктових компаній та підприємницького ІТ-руху у Львові. У межах проекту впродовж 2016 року ми плануємо провести 12 майстер-класів, доповідачами яких стануть успішні українці-підприємці, що вже створили свої продуктові компанії та досягли глобального визнання. Вони поділяться досвідом і нададуть практичні поради, як здійснити перші кроки до успіху. Спікерами попередніх зустрічей були Євген Сисоєв, Влад Воскресенський та Девід Браун (Давид Арахамія), Максим Бахматов.

Медіа-партнер заходу – Tvoemisto.tv

TvoeMisto