«Космічна» презентація оновленої магістерської програми для IT-управлінців LvBS

8 липня Львівська бізнес-школа УКУ презентуватиме оновлену магістерську програму для лідерів технологічних компаній MSc in Technology Management, яка стартує 19 жовтня 2016 року.

MSTM version 2016 presentation

Почесними гостями презентації стане команда українського космічного стартапу Mars Hopper, що перемогла у конкурсі NASA Space Apps Challenge 2016 з ідеєю безпілотного автоматизованого літака, який живиться сухим льодом.

Участь у презентації візьмуть власники, топ-менеджери, лідери напрямків, менеджери проектів та продуктів та проектів ІТ компаній, а також -випускники програми MSc in Technology Management. Академічна директорка програми Анастасія Маркуц ознайомить учасників із змінами у  програмі на 2016 рік, а також розповість про особливості навчання на єдиній в Україні та Східній Європі магістерській програмі для лідерів технологічних компаній.

Учасників очікує багато цікавих інновацій в академічній частині, зокрема, вивчення технологічного підприємництва, business-development (в т.ч. знайомство з новими бізнес-моделями), управління продуктами, управління продажем тощо.

 

Програма заходу 8 липня 2016 р.:

  • 17.00 - 18.00 – Q&A із командою Mars Hopper.
  • 18.00 - 19.00 – презентація оновленої програми MSc in Technology Management.
  • 19.00 - 21:00 – фуршет на терасі Українського Католицького Університету (УКУ).

Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації та підтвердження участі організаторами.

Зареєструватися на презентацію 8 липня 2016 р.!

Контакти для реєстрації та додаткової інформації: amarkuts@lvbs.com.ua , 067 215 4848

 

Про програму MSc in Technology Management:

Єдина в Україні та Східній Європі магістерська програма, яка готує управлінців топ-рівня для технологічних компаній та компаній із вагомою технологічною складовою. MSc in Technology Management заснована 2013 року Львівською бізнес-школою УКУ з ініціативи Львівського ІТ кластеру, та вже підготувала дві групи випускників.

Навчання на програмі відбувається англійською мовою й триває 1,5 року по 4 дні щомісяця в сучасному приміщенні УКУ.

На програмі викладають спеціалісти із:

  • Університет Carnegie Mellon (одна з найкращих світових шкіл з інженерії програмного забезпечення),
  • Norwegian University of Technology and Sciences,
  • EADA Business School (Barcelona),
  • Ivey Business School (Canada),
  • Kingston Business School (UK) та інших міжнародних технологічних університетів й бізнес-шкіл, а також – провідні галузеві фахівці з США та Європи.

Навчання наступної групи MSc in Technology Management стартує 19 жовтня 2016 року, триває реєстрація. Подайте заявку на проходження співбесіди для участі у програмі вже сьогодні!