Семінар «Бізнес як військова стратегія: досвід Хотинської битви»

Львівська бізнес-школа УКУ оголошує про старт циклу семінарів для управлінців на основі нового для української бізнес-освіти формату: навчання через ознайомлення з битвами та історичними подіями та проектування аналогій на сучасність. Сьогодні в бізнесі ми шукаємо рішень, звертаючись до досвіду інших країн, шукаємо ідей в нових концепціях та течіях. Вперше в Україні LvBS пропонує в унікальний спосіб вивчити управлінські теорії на основі української історії, зокрема, військового досвіду українського козацтва. Перший семінар у межах цього циклу відбудеться 22-23 липня.

Hotyn

 «Воєнна удача чи воєнний талант – що переважує на терезах історії? Відчайдушна сміливість чи чітко спланована та детально розроблена операція – що принесе більший успіх? Європа, перша чверть 17ст, Хотинська битва 1621 р. – битва двох держав, двох цивілізацій, двох світів…»

Із книги «Хотинська битва 1621 – битва за Центральну Європу»

Мандрівка лідерства розпочнеться з мальовничого Кам’янця-Подільського, після цього – переїзд до Хотинської фортеці. Окрім навчальної частини учасники програми також зможуть спробувати себе в козацьких бойових мистецтвах, приготувати справжній куліш і поспівати козацьких пісень.

Зареєструватися на програму

Пропонуємо на один день залишити робочі місця і звичний аудиторний формат навчання і перенестись у XVII століття. Спільно з викладачами ми спроектуємо на місцевості Хотинську битву 1621 року. Будемо стояти там, де стояв Петро Сагайдачний зі своїм військом, аналізуватимемо умови, в яких вони опинились, як створювали альянси, приймали найважливіші стратегічні рішення, якими мотивами керувались та як розуміли свою місію.

Неймовірні гості заходу, які працюватимуть з учасниками: Сергій Лесняк – викладач з міжнародного бізнесу у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS), який вперше переклав українською мовою трактат «Мистецтво війни», написаний у Китаї понад дві тисячі років тому; Павло Шеремета – засновник Школи управління УКУ, та Вадим Задунайський, доктор історичних наук, професор, дослідник козацтва і бойових мистецтв козаків.

Під час семінару «Бізнес як військова стратегія: досвід Хотинської битви» вони спонукатимуть учасників думати в абсолютно інший спосіб та аналізувати своє лідерство, стратегію та бізнес, виходячи з потужного історичного досвіду.

Теми, які будуть розглянуті на семінарі:

1. Військові стратегії і бізнес. Їх зв’язок, аналогії і спроби використання в сучасних умовах.
2. Поняття стратегічної ініціативи: моделі застосування.
3. Геополітичні стратегії Речі Посполитої, Туреччини і дунайських країн.
4. Переговорні стратегії козаків упродовж історії стосунків із Річчю Посполитою.
5. Військові альянси: передумови успіху та поразок; порівняння зі світом бізнесу.
6. Українські військове лідерство під час Хотинської битви: особливості прийняття рішень, тактика та логістичні рішення. Аналогії з сучасністю.
7. Лідерські якості Сагайдачного. Чи був би він успішним управлінцем у наш час? Аналіз управлінців XVII та XXI століть.

Для участі у заході, будь ласка, заповніть реєстраційну форму

Вартість участі в семінарі*: 4 300 грн (включає вартість навчання, трансфери між Кам’янцем-Подільським і Хотином, обіди, вечері)

* вартість не включає оплату за проживання, дорогу до Кам'янця-Подільського та дорогу від Кам'янця-Подільського.

Контактні особи:
Ольга Доля, odolya@lvbs.com.ua, 067 673-18-76; 096 687-19-63
Мар'яна Паньків, mpankiv@lvbs.com.ua, 067 6756608; 097 8463672

 

Гості семінару «Бізнес як військова стратегія: досвід Хотинської битви»

Sergii LesniakСергій Лесняк, викладач з міжнародного бізнесу у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS). Закінчив гуманітарний факультет НаУКМА та EMBA CEIBS (Chinese European International Business School, Шанхай, Китай), де є членом Ради випускників. Директор компанії «RR Commodities» (Шанхай). Останні 13 років працює у КНР. Був представником компанії «Ferrexpo» у Китаї, займається розвитком бізнесу у Китаї та Південно-Східній Азії.
Один із ініціаторів створення спільноти українців Шанхаю, член Шанхайської Асоціації Тайцзи (Чень). Переклав українською трактат Сунь-дзи «Мистецтво війни».
Сфери зацікавлень: бізнес, економіка та культури Далекосхідного регіону. Захоплюється східними бойовими мистецтвами, військовою культурою, читанням ділової літератури.

Pavlo SheremetaПавло Шеремета, засновник Школи управління УКУ
Здобув ступінь магістра ділового адміністрування Університету Еморі (США), працює над докторською дисертацією зі Стратегії та лідерства в IEDC. Закінчив Програму професійного розвитку в Гарвардській бізнес-школі, брав участь у програмі «Круглі столи для практикуючих менеджерів з Генрі Мінцбергом», в роботі Інституту стратегії Блакитного Океану «INSEAD», Китайсько-європейської міжнародної бізнес-школи, Центру розвитку лідерства Дж. Уелша в GE.
Екс-президент «Kyiv School of Economics»; викладач з Теорії інновацій та Стратегії прориву. 2014 року був призначений міністром економічного розвитку і торгівлі України. В останні роки був президентом і старшим консультантом в Інституті Стратегії Блакитного Океану в Малайзії.
Засновник та перший керівник Києво-Могилянської бізнес-школи (1999-2008). У 2006 р. Павло Шеремета визнаний одним з 15 кращих українських менеджерів за рейтингом журналу «Компаньйон» (2006). Був головою Наглядової ради страхової компанії «Універсальна» (портфельна компанія «Goldman Sachs»), а також віце-президентом і членом правління CEEMAN (Асоціації розвитку менеджменту країн Центральної та Східної Європи).
Член наглядової ради «Райффайзен Банку Аваль», радник міського голови Львова, заступник голови Глобальної ради з питань України на Світовому Економічному Форумі в Давосі, партнер Інституту стратегій «Інспіра», а також член дорадчих рад Фонду Богдана Гаврилишина і Бізнес-школи ІПМ (Мінськ). Голова Дорадчої Ради LvBS. Викладає стратегію і лідерство у кращих бізнес-школах багатьох країн світу.

Vadym ZadunayskyyВадим Задунайський, доктор історичних наук, професор
З вересня 2012 року – професор кафедри УКУ «Світової історії нового та новітнього часу».
Закінчив історичний факультет Донецького державного університету (ДонДУ). Стаж педагогічної роботи у вищих закладах освіти 19 років. Тричі здобував стипендії польського науково-академічного фонду (Kasа im. J. Mianowskiego) для наукових досліджень в польських архівах.
Член спеціалізованої Вченої ради ДонНУ з захисту дисертацій від вересня 2008 р. Входить до складу Донецького відділення НТШ та Донецького відділення Науково-дослідного Інституту Козацтва.
Був співзасновником І козацького земляцтва Україні та керівником історико-етнографічного товариства «Курінь». Брав участь у заснуванні «Українського Козацтва» (у вересні 1990 р. призначений Отаманом Донеччини). В 1994-2012 рр. очолював обласні козацькі організації.
Учасник фестивалів та турнірів з козацьких бойових мистецтв в Україні, Росії та Польщі. Ініціював проведення 10 турнірів з історичного козацького бойового мистецтва на Донеччині. Виступає з лекціями та проводить заняття з козацького бойового мистецтва. Автор і упорядник книг та публікацій про українське козацтво, його військову спадщину та бойові мистецтва.

Інформаційний партнер заходу:

ACC