HR Friday: «Навики впливу для HR» та презентація навчальних програм

Відтепер Львівська бізнес-школа УКУ (LvBSпропонує дві навчальні програми HR-напрямку! 22 липня запрошуємо на HR Friday та презентацію оновленої магістерської програми MA in Human Resources and Organization Development та сертифікатної програми HRM у бізнесі.

У межах заходу відбудеться воркшоп на тему «Навики впливу для HR», що стане ознайомчою сесією професійної магістерської програми. Його проведе Анна Льюїс, викладачка, академічний лідер програми MA in Human Resources and Organization Development, що має понад 15 років досвіду в компаніях Yamaha, Samsung, Mott McDonald і Heineken.

Зареєструватися на подію

«Вміння впливати дозволяє досягати цілей через співпрацю з іншими людьми. Для соціальної взаємодії ці навики – на вагу золота. Відвідайте короткий воркшоп, щоб дізнатись більше про різні тактики впливу та зрозуміти, як застосувати їх у роботі HR», – каже Анна. Під час відкритого заняття у п’ятницю вона детальніше розкриє цю тему в інтерактивному форматі.

Після воркшопу викладачка розповість про особливості єдиної в Україні магістерської програми з управління персоналом та організаційного розвитку, яка стартує 20 вересня, а випускниці цієї програми поділяться своїм досвідом навчання в LvBS.

Читайте також: У Львові випустили перших в Україні HR-фахівців з дипломом магістра

Після цього лідер програми «HRM у бізнесі» та викладачка Наталка Шпот проведе презентацію нової сертифікатної програми від LvBS, розповість, для кого вона створена та які переваги нової шестимодульної програми.

Продовжиться подія неформальним спілкуванням та коктейлем на терасі.

Час: п’ятниця, 22 липня, 17:00
Місце: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька, 2а, 305 ауд.

Розклад події:

17:00-18:00 – Відкрита сесія з Анною Льюїс
18:00-19:00 – Презентація програм HR-напряму LvBS
19:00-21:00 – Неформальне спілкування за коктейлем на терасі

Робочі мови події - українська та англійська (без перекладу).

Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації та підтвердження участі організаторами. Заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Контактна особа: Іра Лепська, (097)2393876, ilepska@lvbs.com.ua

Спікери:

Anna LewisАнна Льюїс (Лондон), викладачка магістерських програм LvBS. BA(Hons), MSc(BPsychol), дипломований член MCIPD (Chartered Institute of Personnel and Development). Має понад 15 років досвіду роботи у компаніях Yamaha, Samsung, Mott McDonald та Heineken. Відповідала за впровадження стратегій управління ефективністю, організаційних змін і стратегії управління талантами на європейському рівні в ряді міжнародних компаній. Працювала у різних секторах індустрій, таких як New Media, Motor, FMCG, інженерна та фінансова сфера послуг. Має диплом першого ступеня з відзнакою в напрямку бізнес-досліджень університету Оксфорд Брукс та диплом в галузі управління персоналом Кінгстонського університету. Бере участь у запуску та вдосконаленні проектів підтримки й розвитку HR у Європі, Південній Африці та Азії.

Natalka ShpotНаталка Шпот, викладачка управлінських та магістерських програм LvBS. Директор та тренер Львівської школи проектного менеджменту. Сертифікований коуч та гештальт-консультант. Вивчає соціо-економічний підхід до менеджменту в інституті ISEOR (Франція). Має 18 років професійного досвіду у бізнесі, зокрема в HR. Працювала HR директором компанії ELEKS, створила повноцінний відділ управління персоналом, програми утримання, розвитку та оцінки працівників. Автор тренінгових програми у таких компаніях як SoftServe, Intellias, Prosteer Group та консультаційних проектів з організаційного розвитку.

Читайте також: Чому HR – це не психолог