reflexio. Запрошення відкинути термінове, для того, щоб замислитись про важливе

reflexio (з лат. звернення назад) - унікальна здатність людської свідомості в процесі сприйняття діяльності сприймати й саму себе, внаслідок чого людська свідомість постає як самосвідомість

Сьогодні ми працюємо в умовах занепаду моральних цінностей та дефіциту довіри, як в бізнесі, так і не бізнесовому середовищі. В умовах шаленого темпу життя керівникам необхідно блискавично реагувати на виклики, які постають перед ними з кожним днем все частіше. За таких обставин чи не кожен керівник відчуває потребу зупинитись і замислитись над тим: «Де я є зараз, де хочу бути і яку цінність несу я, моє життя і те, чим я займаюсь».

reflexio – це запрошення відкинути термінове, для того, щоб замислитись про важливе. Ми пропонуємо цю програму для того, щоб вчитися, рефлексувати та зростати. Спілкуючись з моральними лідерами, у вас буде можливість викристалізувати справжні пріоритети ефективного лідерства. Метою програми є не навчати Вас, а допомогти Вам навчитися і зрозуміти свою роль як лідера не лише в межах організації, а й у світовому контексті.

Це  унікальна програма, створена на перетині бізнесового, філософського та гуманітарного просторів. Протягом п’яти днів в мальовничому куточку Карпат, у тиші Гошівського монастиря кожен учасник замислиться над завжди актуальними питаннями лідерства, моралі, цінностей, відповідальності, довіри.

У рамках цієї програми в учасників буде можливість спілкування з Владикою Борисом Ґудзяком (ректор Українського Католицького Університету), Мирославом Мариновичем (відомий український інтелектуал, дисидент, правозахисник, громадський діяч, учасник ініціативної групи «Першого грудня»), Володимиром Турчиновським (директор Міжнародного інституту етики та проблем сучасності, завідувач кафедри філософії Українського католицького університету), Михайлом Демцю (український художник-постімпресіоніст та експресіоніст, Народний художник України), Сергієм Лесняком (директор компанії «RR Commodities» (Shanghai), один із ініціаторів створення спільноти українців Шанхаю, член Шанхайської Асоціації Тайцзи) та інші.

Дата проведення: 7-12 липня
Місце проведення: Гошівський монастир
Вартість участі: 
€500
 (при реєстрації до 21 червня)
€650 (при реєстраціїї після 21 червня)
Зібрані кошти від цієї програми будуть скеровані на стипендії студентам магістерських програм.

За додатковою інформацією звертайтесь до:
Ольги Чапляк ochaplyak@lvbs.com.ua
Остапа Луцишина olutsyshyn@lvbs.com.ua
+38 067 673 18 76