Набір на програму «HRM у бізнесі» триває

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) оголошує набір на сертифікатну шестимодульну програму «HRM у бізнесі»! Це практична програма для тих, хто хоче сформувати високопродуктивну команду, розуміти головні аспекти управління персоналом у своїй компанії чи розпочати успішну кар’єру в HR. Вона спрямована на розвиток тих компетенцій, які необхідні сучасним менеджерам для ефективного управління персоналом.

HRM

Під час навчання учасники дізнаються про найкращий досвід у сфері управління персоналом та отримають інструменти, які забезпечать їхній професійний успіх у бізнесі, а також навчаться на практиці використовувати здобуті знання. Ці знання та навички дають можливість успішно працювати менеджером з персоналу (hr-generalist) в невеликій компанії або виконувати спеціалізовану функцію (рекрутинг, компенсація тощо) у департаменті управління персоналом середньої та великої компанії.

У результаті навчання, ви отримаєте:

 • Знання про складові системи управління персоналом
 • Розуміння місця HR-функції у бізнесі
 • Компетенції для успішного входження у професію
 • Мережу цінних професійних контактів
 • Можливість розвиватись у середовищі Львівської бізнес-школи

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Програма складається з таких основних тематичних блоків:

 1. HR та організація (Місце HR-функції в організації; Поняття організації та її стратегії; Організаційна структура та аналіз робіт).
 2. Забезпечення організації персоналом (Пошук та відбір персоналу; Адаптація працівників; Кадрове діловодство).
 3. Утримання персоналу (Організаційна культура та лідерство; Основи внутрішніх комунікацій; Мотивація персоналу).
 4. Оцінка персоналу (Процес оцінки; Методи та інструменти; Зв’язок оцінки з іншими системами).
 5. Навчання та розвиток персоналу (Система навчання і розвитку; Кадровий резерв; Робота з постачальниками).
 6. Фінанси та компенсація (Основи фінансів; Складові компенсації).

Окрім цього, у кожному модулі передбачені воркшопи для підвищення персональної ефективності та особистісного росту на теми:

 • Конфліктний менеджмент
 • Переговори і вплив
 • Презентаційні навики
 • Емоційний інтелект
 • Проектний менеджмент
 • Робота в команді

По завершенню програми, учасники отримають сертифікат Львівської бізнес-школи УКУ. Успішні випускники програми зможуть продовжити навчання на програмі магістерського рівня MA in Human Resources and Organization Development та перейти на новий рівень професійного і особистісного розвитку.

Викладачі програми:

Natalka ShpotНаталка Шпот академічний лідер програми. Викладач управлінських та магістерських програм LvBS, зокрема курсів «Організаційний контекст HRM», «Організаційна культура і лідерство», «Експерти командної роботи». Директор та тренер Львівської школи проектного менеджменту. Сертифікований коуч та гештальт-консультант. Має 18 років професійного досвіду у бізнесі, зокрема в HR.

 

Olga SadokhaОльга Садоха – викладач курсів з ефективного управління командою та управління персоналом на програмах LvBS. Засновник тренінгової і консалтингової компанії ROK. Має 13-річний досвід роботи у сфері HR, зокрема на управлінських позиціях, та 8-річний досвід роботи як тренер і консультант з організаційного розвитку. Сертифікований коуч.

  

Mykhaylo Salo


Михайло Сало
 
– викладач курсів з фінансів на магістерських програмах та програмах управлінського розвитку LvBS. Бізнес-консультант з фінансових питань. Багато років очолював фінансовий відділ школи, а перед тим – університету. Стажувався у фінансовому департаменті Seton Hall University (США).

 

Старт – жовтень 2016
Формат – 6 навчальних модулів; 2,5 дні на місяць (з четверга по суботу)
Вартість – за умови ранньої реєстрації – 22 000 грн. Після 15 вересня – 27 000 грн.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

По детальнішу інформацію, будь ласка, звертайтесь:
Іра Лепська, ilepska@lvbs.com.ua, +38 097 23 93 876
Лідія Маковська, lmakowska@lvbs.com.ua, +38 067 67 25 800

HRM_banner