Startup Competition на Lviv IT Arena 2016: реєстрацію відкрито!

2 жовтня Lviv IT Arena 2016 та Львівська бізнес-школа УКУ запрошують команди стартапів провалідувати свої ідеї на Startup Competition — одному з найбільших та найвпливовіших пітч-конкурсів в Україні. Реєстрацію на подію розпочато і вона триватиме до 16 вересня. Серед призів учасники зможуть отримати участь у трьох курсах на вибір у межах навчальної програми для підприємців та інноваторів MSc in Innovations and Entrepreneurship (MSIE) Львівської бізнес-школи УКУ.

Запорукою успіху більшості стартапів та бізнесів є глибоке розуміння проблем та потреб їхньої потенційної аудиторії. У кінцевому результаті розуміння свого сегменту веде до створення продукту, який має шалений попит на ринку, наголошують організатори конкурсу.

STARTUP_COMPETITIONКоманди представлять свої проекти журі у складі відомих представників української та міжнародної бізнес-спільноти: Естер Дайсон, засновник HICCup, США; Софія Опацька, декан-засновник LvBS; Денис Довгополий, керуючий партнер та засновник GrowthUP Group; Олексій Вітченко, засновник та СЕО DigitalFuture та інших експертів.

Пітчинг (презентація) проектів фіналістів Startup Competition відбуватиметься за участю понад 100 бізнес-ангелів та представників п’яти венчурних фондів. Цього року організатори очікують на конференції понад 2 500 учасників.

Найкращі стартапи будуть нагороджені цінними призами. Серед них: квитки на Slush 2016 – найпотужнішу світову стартап-конференцію у Гельсінкі, Фінляндія. Команда-переможець у номінації «Кращий пітч» отримає два квитки на цей захід і приєднається до компанії з 15 000 учасників, 1 700 стартапів і 800 інвесторів з усього світу уже в листопаді цього року.

Інші кращі команди безкоштовно пройдуть кілька бізнес-програм та отримають запрошення на інкубаційні та навчальні програми, серед них двомісячна менторська Стартап Школа від Startup Depot, двоетапна акселераційна програма GrowthUP та три курси на вибір у межах навчальної програми MSc in Innovations and Entrepreneurship у LvBS:

  • «Green Business Models»;
  • «Соціальне підприємництво»;
  • «Управління проектами».

Окрім трьох курсів вони також отримають консалтинг для своїх проектів у межах курсу «Consultancy practice» від Львівської бізнес-школи УКУ.

«Для стартапів сьогодні існує безліч умов, щоб пришвидшити успіх: інкубатори, програми акселерації, навчання у бізнес-школах. Все, що потрібно робити – це наполегливо працювати, не боятися розповідати про свій проект якнайбільшій кількості людей і пітчити його всюди, де це тільки можливо. Адже можливо саме так ви знайдете інвестора чи потрібну людину в команду. Startup Competition на Lviv IT Arena 2016 – це не для слабаків, і, якщо проект справді вартісний, переможці зірвуть «куш», бо таким призовим фондом може похвалитися далеко не кожна ІТ-подія», – каже Михайло Думанський, менеджер MSc in Innovations and Entrepreneurship Львівської бізнес-школи УКУ.

Дедлайн подачі заявок на участь у конкурсі: 16 вересня. Зареєструватися

Стати учасником Lviv IT Arena 2016

STARTUP_COMPETITION